Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lány és fiú magzatok között...

Lány és fiú magzatok között van különbség hormon termelődés szempontjából?

Figyelt kérdés
Úgy értem én,hogy az anyára nézve mondjuk a lány vagy a fiú magzat más hormonokat termel? Pl: előző kettő gyerekem egy nemű és mind a kettővel volt hüvelyi folyásom viszketésem. Ez a hormonoktól van. Most pedig nincsen. ez jelenthet valamit , vagy nem? Köszi.

2019. jan. 25. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jelenthet is, meg nem is.


A népi megfigyelés szerint a fiúval tök jól van anyuka, a lánnyal meg vévighánnya a terhességet. Szerintem ez is a hormonok miatt lehet.

Viszont ez sem igaz mindenkire.

Inkább az van, hogy alapból a tested máshogy reagál a terhességre. Idősebb vagy, lehet most nem lesz folyásod, és ugyanolyan nemű lesz.

2019. jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én sokkal jobban szőrösödtem mikor a fiamat vártam, szerintem a tesztoszteron hormon miatt. A lányommal inkább pattanásos voltam. Mindkettővel volt hüvelyi folyásom.
2019. jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
értem. Köszi :)
2019. jan. 25. 13:52
 4/12 anonim ***** válasza:
Fiammal nekem semmi tünetem nem volt csak,hogy olyan voltam mint egy kismajom=szőrös :). Most kislányt várunk és van minden az elejétől csak szőr nincs. Hányinger,hányás,szédülés,alvás,most álmatlanság :)
2019. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon lehet altalanositani, mindenkinel mas, de en is anno bujtam a netet ilyen dolgok utan annyira kivamcsi voltam.

Pl az elso ket valaszolo tapasztalataival teljesen ellentetesek az enyemet, tehat tenyleg nem lehet kovetkeztetni. En ikerlanyokat varok es egyetlen rosszulletem vagy hanyas nem volt egyszer se, es tok szoros lettem, a karomon, a hasamon, de meg az arcomon is kis sotet pihek vannak.

Szoval, fene se tudja mi min mulik

2019. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem tök hasonló volt a két terhességem, egy lányom és egy fiam van.
2019. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi kislányt várunk, 35 hetes vagyok. Soha egyszer nem volt hányingerem, nem émelyegtem, nem voltam refluxos, nem voltam gyenge, igazából semmi bajom nem volt. Ha nem nő a pocakom, semmi nem emlékeztet a terhességre. Pattanások se jöttek ki. Szőrösödés csak annyi van, hogy az összes szőröm átköltözött a pocakomra, az nagyon cikin néz ki :D De ezzel párhuzamosan a lábamon egyáltalán nem nő a szőr, sem az arcomon nem jött elő semmi. Úgyhogy ez tök egyéni, alkat kérdése. Nekem is azt mondta mindenki egyöntetűen hogy 632738%-ban biztos, hogy fiam lesz, ha ennyire semmi bajom. 19 hetesen gyönyörűen mutatta magát, hogy kislány. Minden terhesség más, nem szabad általánosítani.
2019. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem annyiban volt más, hogy a lányommal magam volt a vérnyomásom es nagyon durván ekcemas volt mindkét karom.

Utána a fiammal normális vérnyomás es semmi ekcema.

Most vagyok terhes a 3. babával es normális vérnyomás, semmi ekcema.

2019. jan. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8as vagyok, lemaradt a lényeg, most is kisfiú lesz:))
2019. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szinte 2 egyforma terhessègem van. Egyformán hánytam fèlidőig mindkettővel. Egy fiú, egy làny. Mindkettővel fogytam.
2019. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!