Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor ereztetek eloszor ikrek...

Mikor ereztetek eloszor ikrek mozgasat a pocakban?

Figyelt kérdés

Nyilvan foleg ikres anyukak erdekelnek:)

Nem arra a pukkantonerzesre gondolok, amit sokan mondanak a 12.het korul, hanem amikor mar kiveheto kis mozgast erez ember, ha nem is annyira eros



2019. jan. 26. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az ikres terhességem a második terhességem volt, mégiscsak 19. héten kezdtem érezni őket.

Az első terhességemnél az egy babát már 14. héten éreztem.

2019. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem az ikres terhességem a negyedik volt és sokkal később éreztem mint a többit !!

Az első gyereket (pedig azt mondják, azt későn érzi meg az ember) úgy 16-17 hetesen, a második harmadikat már 14 hetesen éreztem ! Az ikreket még a 20.héten se...21.hétre már azért éreztem főleg aki felül volt. Sajnos 25.hétig éltek csak.

Én mindig azt mondom, örülök neki hogy nem éreztem őket már a 14.héttől, mert úgy még ezerszer jobban kötődtem volna hozzájuk :( Persze így is szörnyű ez az egész.

2019. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jesszusom nagyon sajnalom!

Megkerdezhetem hogy mi volt a baj miert mentek el a picik? Egy v ketpetejuek voltak?

2019. jan. 26. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!