Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség ki fogja nyújtani...

A terhesség ki fogja nyújtani a szűkebb felsőimet?

Figyelt kérdés

24 hetes vagyok, "alul" már csak kismama nadrágokat tudok hordani, felülre még rám jönnek a régi felsőim. A szűkebb felsőim ki fognak nyúlni a végére ha őket hordom végig? Érdemesebb lenne pár kismama felsőt beszereznem?

Kinek hogy volt?

Olyat légyszi ne írjatok, hogy végig a régi ruháitokat hordtátok, és hogy nem kell venni semmit, nagyon vékony alkat vagyok elég nagyra növő hassal (ilyen a genetikám, anyám is ilyen volt) olyanok tapasztalatát várom akik hasonlóan voltak... Nem vennék kismama felsőket ha nem muszáj, de ha kinyúlnak a régiek, akkor inkább veszek, csak ezért kérdezem.


2019. jan. 27. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki fognak nyúlni.
2019. jan. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Vegyél inkább ruhákat, amik mell alatt szűkítettek :) Télen hordhatod harosnyával vagy cicanadrággal, tavasszal és nyáron ezek nélkül vagy térdig érő leggingsel :) Én ilyenekből vásároltam be és így nem kell semmit kidobni, jók most is, szülés után amikor még nem ment le a hasam teljesen és majd jól lesznek újra vékonyan is ;)


A szűk pólókat ne hordd, ha félted őket, természetesen mi fognak nyúlni, miért ne nyúlnának?

2019. jan. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Olcsó sztecs pólókat vettem a kikben, szoptatás alatt is tok jó volt és egyáltalán nem sajnáltam 700 Ft körül volt darabja. Pár régit is hordtam, egy volt ami csúnyán kinyúlt, a többi nem. Egy két kismama felsőt vettem, valahogy nem voltak komfortosak. A kismama nadragokat, szoknyakat, egybe ruhákat viszont imádtam
2019. jan. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Némelyik kinyúlt, de volt olyan is, amelyik nem.
2019. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem még a kötött pulcsim se nyúlt ki,pedig óriás lett a végére a pocakom :O többi pólómmal se volt gond
2019. jan. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A hagyományos felsőkkel nekem az volt a gondom hogy egy idő után már nem takarta alul a pocakomat, vagy elállt a ruha a picakomtól, lifegett, és ez nem volt valami csini. Vagy trüközni kell a méretekkel meg fazonnal vagy nincs mese be kell ruházni néhány kismama felsőbe. Amúgy én szülés után is simán hordom a kismama felsőimet, úgyhogy nem volt pénzkidobás.
2019. jan. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én Lidl-ös kismama cuccokat vásároltam. Ezek tök strapabíróak, normálisan néznek ki a hétköznapokra (nyilván aki kiskosztümben dolgozik az irodában, ezek nem lesznek megfelelőek neki) és potom áron voltak. Ezen kívül vettem még 1-2 szép egyberuhát, csinos felsőt a H&M kismamarészlegén és a Brendonban, ha mennem kell valahová ezek tök jók. Nekem is óriási pocakom van, pedig 28 hetes vagyok, szóval még bőven nőni fog...

Van pár olyan felsőm ami nem kismama, ugyan a terhesség idejére vettem, és már most durván ki vannak nyúlva, úgyhogy én nem áldozom be a régi ruháimat.

2019. jan. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Attól is függ milyen minőségűek a ruháid, nekem jó mínőségűek vannak nem nyúlt ki egyik sem.
2019. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Eddig én sem vettem észre, hogy kinyúltak volna, a kötötteken sem látom, pedig nekem is jó nagy pocim van. Persze azért én is rendeltem 3-4 pólót akciósan a H&M honlapjáról és a Lidlben is vettem nagyon jó kismamafelsőket.
2019. jan. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én végig a régi felsőimet hordtam. Persze nem mindet, csak ami viszonylag hosszabb volt és végig ért a hasamon. Meg a tunikákat is szerettem leggings-szel.
2019. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!