Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miben más egy normál terhesség...

Miben más egy normál terhesség egy méhen kívülinél?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem a 6. hetet és megöl az ideg. Gondolom nem én vagyok az egyetlen és igen, olvastam már más kérdéseket is a témában.

Orvoshoz időpontom csak pénteken van, azért írok ide.

Csak a bal oldalon érzek tompa szúrkálást, feszítést.

Erős fájdalom, vagy vérzésnek semmilyen formában nincs nyoma.

Ez mennyire normális? Ha nem méhen kívüli, ez a csak az egyik oldalkn lévő dolog mire utalhat?



2019. jan. 26. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom bal oldalon volt ovulációd, és ott alakult ki a sárgatest, ami terhességben gyakran nagyobb cisztává alakul, az simán okozhat fezsítő érzést.

Ha nincs más bajod, totál feleslegesen aggódsz.

2019. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rövid és tömör, nagyon köszönöm a választ!

Nincs más tünet.

Igen a baloldalon volt.

Mégegyszer köszönöm :)

2019. jan. 26. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyenez volt, ugyanígy a baloldalon, de nekem annyira szurkált és görcsölt az elején, hogy szinte biztos voltam benne, hogy méhenkívüli. Nem az volt.

A szurkálások és a görcs megszűnt, de a babát változatlanul ugyanott éreztem fejlődni. Először kis szőlőszemnek, aztán szépen éreztem ahogy nő. Holnap töltöm a 18. hetet és már enyhe magzatmozgást is érzek, szintén szinte ugyanott, mint a kezdetek óta és a szívhangot is kb ott találta meg a védőnő. Pedig azóta nőtt a méhem, de változatlanul arra a területre sugárzik még mindig szinte minden érzés.

2019. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!