Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik ha teljesen...

Mi történik ha teljesen elöregszik a méhlepény? Beindul a szülés vagy rosszabb? 😥 36hkm

Figyelt kérdés
2019. jan. 27. 20:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem eloregedett és bár kaptam áramlás javitasara gyógyszert, de a 37.heten a ctg-n leesett a szívverése egyből császár lett. A lányom súlya miatt koraszülött lett 2050g-mal, de egészséges. Nem tudom neked miért oregedett el, nekem a toxemia miatt. De örülök, hogy volt fogadott orvosom és jól döntött amikor azonnal csaszarozott. Megmentette❤️
2019. jan. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nálam korán kezdett el öregedni, és valószínű nem is tart ki végig az eddigi öregedési ütemből kiindulva. Ezért már volt egy áramlásvizsgálat (32. héten), 34. héten NST lesz, az alapján eldöntik, hogy hetente vagy gyakrabban kell-e járni, illetve lesz-e sűrűbben áramlásvizsgálat. Nekem egyelőre ennyit mondott a dokim. Ami várható, hogy ha elöregszik nem táplálja majd megfelelően a lepény, emiatt csökkenhet vagy stagnálhat a súlya, súlyos esetben nem jut elég oxigénhez, de ezt megelőzendő végzik a fent leírt vizsgálatokat, hogy időben fény derüljön erre. Gondolom nálad is ez várható, hogy majd az aktuális vizsgálat után dönti el az orvos, hogy az akkor látottak alapján mire lesz szükség (marad minden a régi, sűrűbb vizsgálatok, befektet és megindítja a szülést, stb). De szerintem ezen ne aggódj annyira, mármint megértem persze, hogy ideges vagy, de gondolj arra, hogy a babád már annyi idős, hogy elég érett lesz, valószínű semmilyen beavatkozásra nem lesz szüksége, még ha holnap megszületik akkor sem.:)
2019. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok. 😊
2019. jan. 27. 23:27
 14/16 khniki ***** válasza:
Egy barátnőm így járt, neki császár lett.
2019. jan. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ugyan nem értek az nst-hez de nekem az utolsó nst teljesen máshogy nézett ki, mint a többi. Emiatt volt UH is. Annyit mondtak, hogy menjek 2 naponta innentől. Nem jutottam el többször, mert azon a napon beindult a szülés. A szülést követően kicsit nehezebben vált le a méhlepény és az orvosom azt mondta, el volt már öregedve. Az áramlás az utolsó pillanatig jó volt. Szóval persze nem tudom, hogy a méhlepény miatt indult be a szülésem vagy alapból beindult volna, nem derül ki. 3-as volt bő 5 hétig egyébként (minimum...), szóval nem egyik napról a másikra alakul ez ki.
2019. jan. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem sem most lett 3-as a méhlepényem hanem már 32 hetesen.
2019. jan. 28. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!