Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van rosszabb a...

Szerintetek van rosszabb a terhesség él? A hányás és örökös hányinger miatt?

Figyelt kérdés

2019. jan. 20. 18:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Bőven
2019. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Persze, hogy van. Mindkét gyerekkel végighánytam az első trimesztert, egy normális pillanatom nem volt hetekig, annyira szarul voltam. De itt legalább kapaszkodhatok a gondolatba, hogy a gyerekemért van az egész. Nagyon sok rossz dolog történik értelmetlenül, a terhesség nem ilyen.
2019. jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Van,mikor már túl vagy a 8.beültetésen,de nem maradsz terhes soha.
2019. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
17%
Egyszer sem hánytam vagy émelyegtem terhesség alatt..
2019. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Millio rosszabb dolog van. Az elozo terhessegemnel 4-5-szor voltam korhazban komplikaciok miatt, de nem tartott vissza. Varom a harmadikat. 😂
2019. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Honnan van ennyi lelki erőtök? Én az elsőt várom, 11 hetes vagyok de az émelygés kikészít. Úgy érzem magam mint aki beteg.
2019. jan. 20. 19:54
 7/20 anonim ***** válasza:
97%

Hat ez eleg morbid egy kerdes... sajnalom a lombikos valaszolot, nekem is ez jutott eloszor eszembe, h te felteszel egy ilyen kerdest masok meg kuzdenek a babaert. En is lombikos vagyok, csak a szerencsesebbek kozul. Orulj neki h terhes vagy.

De felelve a kerdesedre igen van rosszabb, millioszor rosszabb, nem is ertem hogy gondoltad ezt a kerdest

2019. jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
2-es vagyok. Valamennyire megértelek, tudon, hogy ott és akkor nagyon rossz tud lenni, és úgy érzed, sose lesz vége. A második gyereknél olyan savasat hánytam, hogy végigmarta a nyelőcsövemet, és vért hánytam sokszor szó szerint. Kegyetlenül fájt, nyelni se bírtam. Na, akkor voltak olyan gondolataim, hogy nem vagyok normális, minek kellett ez nekem megint... de elmúlt, itt alszik a 2,5 hetes kisfiam, és minden perc rosszullétet megért, hidd el. Ahogy előtte a lányom is. Bőven kárpótolnak.
2019. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Van, pl. az ha terhesség nélkül van non stop hányingered, így legalább a babádért csinálod, amúgy tudom milyen rossz, szülésig hánytam.
2019. jan. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

Van. Pl. az endometriozis. Nem múlik el 9 hónap alatt, a szüléshez hasonló görcseid vannak minden menstruáció alatt, és az összenövések miatt lehet, hogy teherbe se esel. (Szerencsére nekem sikerült.)

És még azt se mondhatom, hogy ennél rosszabb nincs, mert tudom, hogy sajnos van. :(

Volt missed abom, amikor hirtelen elmúlt a hányinger (is). Volt vetélésem is. És 9 hónapig végig hánytam a terhesség alatt.

Csak egy jótanács: lelkileg könnyebb elviselni, ha elfogadod, hogy ez van, de nem tart örökké. Pontos dátumig kell kibírni, és szülés után ilyen már nem lesz. (Lesz helyette más.)

2019. jan. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!