Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire veszelyes, ha ralog...

Mennyire veszelyes, ha ralog a mehlepeny a mehszajra?

Figyelt kérdés
Azt mondta az orvosom, hogy a mehlepeny a hatso falon tapadt, de a pereme egy kicsit ralog a mehszajra. Kulonosebben nem izgatta magat ezen, kerdeztem hogy igenyel e ez a szitu tobb pihenest vagy ilyesmi, de azt mondta nem. Volt mar valaki hasonlo cipoben? Az en dokim altalan eleg laza, csak akkor int ovatossagra, ha tenyleg gaz van, csak azon filozok nem bagatelizalja e el ezt a dolgot. Meg a szextol se tiltott el. Tapasztalatok esetleg?
2019. jan. 21. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány hetes vagy?

Az elején nekem is rálógott, ahogy nőt a méhem, úgy ment le róla.

Akkor gond, ha a végén van rajta, mert akkor veszélyes a hüvelyi szülés.

2019. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja igen ezt elfelejtettem irni, 15 hetes vagyok. Mar volt tobbszor is egy keves keverzesem a terhesseg korai heteiben 2x es a 12heten 1x. Aztoa hal isten nem. Lehet h emiatt voltak azok is?
2019. jan. 21. 22:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek volt ilyen, azt mondták Neki, hogy figyelni kell, a terhesség egy adott szakaszában még nem gond, elmozdulhat, ahogy a méh növekszik. :) A végefelé befektették volna, ha úgy marad, de szerencsére minden jól alakult. Valószínűleg Nálad sem tart még a terhességed olyan előrehaladt állapotban, hogy most ezen aggódni kelljen, ha később is így marad, akkor valószínűleg feküdnöd kell majd.
2019. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Vérzés lehet mástól is, pl progeszteronhiány miatt is.
2019. jan. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsére nem volt vérzésem. De ha a doki nem aggódik, szerintem neked se kéne. Nekem is csak "mellékesen" jegyezte meg.

Én kérdeztem rá, hogy ez gond-e vagy lehet-e gond, és akkor mondta, amit írtam.

A következő uh-n, lehet már nem is lesz rajta.

2019. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, megnyugodtam:) remelem feljebb kuszik majd.


Barmitol is volt a verzes biztos nem progi hiany miatt, mert napi 3 huvelykupban es napi 1 ampulla injekcioban is kaptam a potlast:) (lombik)

2019. jan. 21. 22:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Még bőven feljebb mehet. Nekem 12 hetesen volt olyan vérzésem, hogy vödröt kért alám az orvos a vizsgálatkor. Majdnem transzfúzió is lett akkor belőle, mert annyira kivéreztem. Az UH-on kiderült: a lepény teljesen a méhszájon volt, és abból véreztem. Persze azonnal kórház, és 1 hónap szigorú fekvés következett. 18. hétre már teljesen felhúzódott.
2019. jan. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem 20 hetesen nézte a doki,hogy totálisan fedi a méhszájat.Semmi instrukciót nem kaptam(se több pihenés,se szex megvonás),egyedül annyit mondott, hogy lehetséges a császár szükségessége,ha nem kúszik feljebb.Tehát van még rá esély.Barnázasom volt a 8. És a 13. Héten,ám arra sosem mondtàk,hogy ettől van,progeszteront írtak fel.Valószínűleg akkor még nem fedte a méhszájamat,különben észrevették volna.

Próbálj meg azért te is pihenni,és nem megerőltetni magad:) (én is így teszek,hiába nem mondták)

2019. jan. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 11 hetesen volt belőle gond. A bokámon fojott a vér ...benne álltam annyira véreztem! Szigorú fekvés mellett semmi baj nem lett. Ma mar nagy lany a csajszi. Pihenj sokat azt ajánlanám azert.
2019. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsanat a telom kijavította. Folyott a vér
2019. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!