Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti terhesen ittatok kávét? És...

Ti terhesen ittatok kávét? És ha igen milyet? én 3in1 et iszok napi egyet, van aki többet ivott vagy esetleg rendes főzöttet?

Figyelt kérdés

2019. jan. 28. 01:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Instant kavebol iszok napi 1-2 tejeskávét
2019. jan. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Én a terhességem első 5 hónapjában Olaszországban éltem, reggel tejeskávét, délben rendes olasz espresso-t ittam. Mondjuk nekem eleve alacsony volt a vérnyomásom.
2019. jan. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Én mindig főzött kávét ittam,aztán feltűnt,h minden reggel rosszul esik. Nem rókáztam vagy ilyesmi,csak nem esett jól.

Aztán kiderült,h terhes vagyok,így áttértem a 3in1 kávéra. Reggel és délután ittam egy bögrével. De az meg úgy ízlett,h literszám tudtam volna inni☺

2019. jan. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
És a 3in1 kávét nem tudom,hogyan szoktad inni,de tejjel elkészítve finomabb,mint vízzel.
2019. jan. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Én főzött kávét ittam 1:1 arányban tejjel, de mindig is úgy ittam. Napi 1-et, alkalomadtán 2-t. De mindig is így volt.
2019. jan. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Én délben mindig iszok egy közepes erősségű kapszulásat vagy rendes főzöttet. Nagyon nagy ritkán előfordul, hogy reggel is iszok egyet, de ez tényleg csak havi 1-2 alkalom. De az ebéd utáni kávé szent és sérthetetlen. Teljesen jó a vérnyomásom, 28 hetes vagyok.
2019. jan. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Én reggel iszom egy tejeskávét rendes kotyogós főzött kávéból. Kb 1:3 az arány a tej javára :):)
2019. jan. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
Én terhesség előtt napi 2-3 főzött kávét ittam, de mióta babát várok nem bírom meginni. Pedig néha nagyon jó lenne a fáradtság ellen, de nem megy le.:/
2019. jan. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%

Első terhességem alatt meg dolgoztam minden reggel munkába menet ittam egy tejeskávét a kedvenc helyemen. Sokszor szoptatás alatt is.


Második terhességem, 24 hetes vagyok és eddig három kávét ittam, azok jól estek, de egyszerűen nem tudom meginni. Szinten alacsony a vérnyomásom és nekem fizikailag hiányzott a kávém, de rosszul voltam tőle. Most rosszul már nem vagyok, de kívánni nem kívánom,

2019. jan. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
18%

Én rendes főzöttet ittam, napi 3-4et. De nekem alacsony volt a vérnyomásom, néha a 110et se érte el kávé nélkül. Nyilván akinek magas az ne igyon, tejes kávét se egyébként.

Legalábbis nekem dokim azt mondta, hogy 140 fölött már tejes kávét se igyak, mert hiába hígítom, a koffeintartalma ugyanakkora marad.🤔 nem tudom ez mennyire igaz, de én elhittem.

2019. jan. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!