Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti terhesen ittatok kávét? És...

Ti terhesen ittatok kávét? És ha igen milyet? én 3in1 et iszok napi egyet, van aki többet ivott vagy esetleg rendes főzöttet?

Figyelt kérdés

2019. jan. 28. 01:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Reggel és délután ittam kotyogós kávét tejjel. Nagyon alacsony volt a vérnyomásom így is. Az orvos azt mondta, hogy napi 2-3 csészével nyugodtan meg lehet inni. Szülés után pár hétig szüneteltettem, de hiányzott, aztán újra elkezdtem. Nem változtatott a babánál semmit.
2019. jan. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Reggel rendes főzött kávé tejjel.
2019. jan. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nekem is iszonyú alacsony a vérnyomásom, eleinte rosszul voltam az ízétől, aztán már ittam volna, csakhát semmit se ért a vérnyomásomra, 80/60 volt konkrétan . Kétszer meggondoltam milyen tempóval állok fel valahonnan, mert minden elsötétült.

Úgyhogy napi egyet szívesen ittam volna reggelente (kis mandulatejjel) de mivel semmit se hatott, így leálltam vele.

2019. jan. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Igen. Rendes főzöttet de nem bögréből. :D alapból dupla adagot iszok de terhesen csak a kis kávéscsészét használtam. Néha még délután lecsúszott egy 3:1-ben is, de gyakrabban nem, csak a reggeli 1.

(Nekem a mostanihoz képest ez nevetségesen kevés mennyiség volt egyébként, másfél éves a kicsi és nem is szoptatok, kb 4-5 adag/nap így.)

2019. jan. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
15%

Ha kávé, akkor csakis főzött. Én espressot ittam terhességeim alatt is, cukor nélkül, de jó adag tejjel, hogy ne marja a gyomromat. Ha már koffeint viszek be, próbálom legalább az adalékanyagokat és a "mű cuccokat" kerülni, amikből az ilyen kutyulós kávék készülnek. A mennyiség pedig nyílván vérnyomás kérdése.

Boldog babavárást és kellemes kávézást kívánok! :)

2019. jan. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Minden reggel egy kotyogóst ittam, tejjel.

Soha semmi bajom nem volt.

2019. jan. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! 😘
2019. jan. 28. 10:11
 18/21 anonim ***** válasza:

Én napi 1 rendes főzött és egy 3in1 ugyan így volt első terhességem allat is és most is a másodikak 27 hetes vagyok.

Igaz míg nem voltam terhes napi 3-4 főzött volt.

Hozzá tenném alacsony a vérnyomásom sokat .

2019. jan. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%

Hát én a 3azegyben és hasonló mű és cukros borzalmakat nem ajánlanám, (de ha valaki meggyőzödött róla, hogy bírja a vércukra, akkor hajrá!:)) de 1-2 csésze rendes főzött kávé rendben van, ha nincs magas vérnyomás.

Én is napi 1 főzött, filteres kávét iszom meg, brutál alacsony a vérnyomásom továbbra is.

2019. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok/voltam nagy kávés, de a kívánós korszakban borzasztóan kívántam a tejes kávé ízét. Bár én koffeinmentes instant kávéból csináltam, mert egyrészről nem mertem koffeinest inni, másrészről a koffeines után 5 perccel mindig rohanhatok a wcre :D
2019. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!