Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lesznek ezek?

Meddig lesznek ezek?

Figyelt kérdés

A reggeli rosszullét, tudom normális az első trimeszterben de meddig vàrható?

Vagy ti mit tettetek ellene?


2019. jan. 29. 07:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Változó mindenkinél. Első terhességemnél 13. hétig hányingerem volt második terhességemnél pedig 23.hétig voltak rosszulléteim. Ellene nagyon nem nagyon lehet mit én háztartási kekszet bekaptam ha rám jött.
2019. jan. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Reménykedtem hogy megúszom de éjfél körül ha sikerül elaludnom, hajnal 3-4 fele felkelek és folyamatosan megy a rosszullét/hányinger,hányás :(
2019. jan. 29. 07:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Kitartás! Én most azt tapasztaltam ha nem veszem be a kismama vitamint akkor tok jól vagyok. Elsőnél semmi bajom nem volt, most hányinger... De 1hete nem szedem, ma tervezek másik fajtát venni.
2019. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17 hetes vagyok és nekem még nem múlt el,de tényleg mindenkinek más :(
2019. jan. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 31. hétben vagyok és nekem még mindig tart, igaz nem olyan gyakorisággal mint az elején. Nekem sokszor akkor jelentkezett, amikor felkeltem de nem ettem rögtön. Így az én praktikám, hogy amint kinyitom a szemem és jelzi a hasam, hogy éhes már pirul is a pirítós,amit lassan elropogtatok teával. Nekem fő szempont, hogy lassan, mert ha gyorsan akkor már jön is vissza. Mondjuk nekem olyan, hogy ha kijön folytatom tovább, ez nem visel meg. Persze amikor migrénes, tenziós fejfájás miatt van hányás és a többi csuda jó dolog, akkor nincs más mint átvészelés és próbálgatás mitől lesz éppen jobb.
2019. jan. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!