Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti fokozott...

Terhesség alatti fokozott hüvelyváladékozásra használ az intim mosakodó? És ha igen, milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Eddig pici tusfürdővel és bő vízzel mosakodtam, évek óta. Fertőzésem, gombám tuti nincs.
2010. jún. 30. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

igen !!! én is használom

ma vettem a rossmann ban akciósan egy cs. törlőkendőt és 200 ml es laktacid feminát - 999.-ért-

de eddig nivea intimo-t használtam


nekem a tusfürdőtöl kiszáradt a bőröm és kellemetlen volt.

2010. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Semmiféle műdolog nem helyes.Langyos,bő vízzel,esetleg minimális szappan v. tusfürdő megengedett.Pont a védőnőm hívta fel a figyelmem arra,h mindenféle intim mosakodót kerüljek.Gyógyszer,-szépségipar..erőlteti ezeket a szükségtelen dolgokat.A folyást meg a doki majd kitenyészti.Mert a tisztasági betét is üzleti fogás,egészséges nőnek nem kell a mindennapokban.
2010. jún. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Csatlakozom az elöttem szólohoz!Semmi intim mosakodó csak a langyos víz!
2010. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Nekem a dokim minden alkalommal megnézi a PH-t (egy PH lappal) és 3,8-3 az értéke és erre mindig azt mondja nagyon jó. Egyébként nálunk fontosnak tartják az orvosok a rendszeres hüvely ph érték mérését a kismamáknál.

Nem használok semmi mosakodót. tusolok, de csak sima vizzel mosom ott meg magamat. Régen én is használtamezeket az intim külsö mosoakodókat de most nem.


ja és erös sárga folyásom van. A doki ezt is megnézte és azt mondta ez normális, föleg reggel vagy fekvés után van sok, ilyenkor ahogy megmozdulok azért van, azt mondta ez is normál.

2010. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én minden nap intim lemosóval fürdök. Most éppen Nivea intimo van, de szeretem a Lactacydot is. Nem tudom, hogy ezért van- e, de 28 hetes vagyok, és eddig semmi fertőzésem , gombám nem volt.Pedig nem terhesen szenvedtem tőle rendesen.Számomra fontos a higiénia ott lennt, és nem hiszem, hogy a langyos víz meg a pici szappan jobban tisztítana. Én csak azt tudom, hogy lehet, hogy reklámfogás( mi nem az?), de amióta használom, azóta semmit nem kaptam el. A benne lévő tejsav sok mindentől megvéd.
2010. júl. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!