Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 héten extrém fáradtság?

25 héten extrém fáradtság?

Figyelt kérdés

Az első trimeszter után magam mögött hagytam az állandó álmosságot, fáradtságot, de most tegnap óta megint beütött...

Egész nap pihenek, erőtlennek érzem magam, a háztartást is alig tudom ellátni, mert minden nehéz, álmos vagyok, ahogy leülök már aludnék el, egy filmet, sorozatrészt sem bírok ébren... Néha kezeim-lábaim is fájnak (első trimeszterben is). Méregetem a lázamat, nehogy valami legyen, de nincs...

Normális ez? Ha nem, mire utalhat?


Ja, és egyébként minden nap megittam egy gyenge kávét délután, de tegnap kihagytam. Kétlem, hogy egy nap kihagyástól ennyire "megborulna" a fáradtságérzetem, de azért leírtam hátha...


2019. jan. 31. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebben az idoszakban en is extrem faradt voltam. Volt hogy kb 8orat voltam ebren egy nap alatt. A laborod jo lett? Lehet kene vas tablettat szedned. A reggeli es deli kave is jo otlet
2019. jan. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A vasam sajnos alacsony, viszont hetek óta az. (pedig az elejétől szedek tablettát, most volt egy korábbi laborom, ahol alacsony lett a vasam, emeltünk az adagon, és a mostani laboromon ugyanannyi kb., tehát hiába emeltünk, valami más vaskészítmény kell, vagy még többet emelni, holnap megyek az orvoshoz ez ügyben, már folyamatban a dolog.)Tehát alacsony, de nem alacsonyabb, mint kb. 3 hete, amikor még több erőm volt, ezért nem gondolnám hogy csak emiatt lenne...de ki tudja...biztos nem segít a dolgokon.
2019. jan. 31. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!