Milyen anya leszek?

Figyelt kérdés

Szinte mindegyik kisbaba sírni kezd nálam, még sosem volt úgy baba a családban hogy én is részese lehettem volna.

Nem leszek rossz anya?


2019. febr. 2. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
A babák általában sírnak, ha idegenhez kerülnek. Ez nem jelent semmit.
2019. febr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
A legtöbb baba sír ha idegen kezébe kerül. Engem alapvetően szeretnek a gyerekek, de pl még rokon babánál is előfordult, hogy odatotyogott hozzám mert úgy voltam felöltözve, mint az anyja, majd mikor felemeltem és pár másodperc öröm után rájött, hogy nem az vagyok akinek gondolt, torka szakadtából ordítani kezdett. Ez teljesen normális, semmi köze ahhoz, hogy milyen anya leszel. A Te gyereked majd más kezében fog ordítani, néha még az apja kezében is.
2019. febr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Anyukám 5 gyereket nevelt fel, csodálatos anya, de a lányaim kicsi korukban sokat sírtak vele. Nem azért, mert bármit rosszul csinált volna, hanem mert engem akartak. 😊
2019. febr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó,szuper anya leszel.sir a baba kezedbe,mert idegen vagy és nem ismer.normális dolog
2019. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a sajátom is sírt mikor baja volt.
2019. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!