Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok,2 hete...

7 hetes terhes vagyok,2 hete már hogy picikét vérezgettem, barnáztam, tegnap kisebb vérdarabok távoztak du, azóta megszünt a vérezgetés is, mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Bővebben:7 hétben tartok, 5 héttől elkezdtem vérezgetni a tegnapi napig, de csak a wc papíron látszott pici rózsaszín, vmikor barnás. 5 héten az orvos petezsákot látott, 6 héten 2,6mm embrió és még vérezgettem.7 hétben azaz a héten az orvos 5mm-es embriót látott,tegnap délután kisebb,apróbb vérdarabok távoztak belőlem,enyhe pirosabb vérzéssel,de nem sok.Mióta ezek távoztak onnantól megszünt az apróbb vérezgetés is.Hasi görcsök és egyéb tünetek nem voltak egyik hétben sem.Tapasztalt már vki ilyet, mi lehetett vagy mitől? Hétfő du megyek orvoshoz.
2019. febr. 2. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Doki mindenképp. Progeszteron pótlót nem írtak fel neked a vérzésre?!
2019. febr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Azt mondta hogy nem vérzek annyira hogy felírja.
2019. febr. 2. 14:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig azt mondta a doki, vérzés esetén azonnal nőgyógyászati ügyelet!
2019. febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem is értem, darabos vérzésed volt és nem mentél egyből ügyeletre??

Persze ücsörögj otthon nyugodtan, várd ki a hétfői időpontodat!

2019. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Te jó ég! Válts orvost! Miért nem írt progeszteront?? Alap lenne! Menj ügyeletre!
2019. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is menj az ugyeletre.

Lehet, hogy csak elmertek, de nekem mondjuk az a hatrol hetedik hetre 2-3 mm-es novekedes sem tunik a legoptimalisabbnak, ettol tobb szokott lenni, de tenyleg siman lehet, hogy csak nem mertek pontosan.


Szivmukodes volt?

2019. febr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen nőgyógyászati ügyelet, MOST!!


Sajnos ilyenkor mindig benne van a pakliban a vetélés, semmiképp se várj vele hétfőig!!

2019. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

5ösnek igaza van, azt azonnal fel kellett volna irnia a progeszteront.Menj ügyeletre azonnal a segg orvosodat meg vàltsd le!

Remèlem minden rendben lesz.

2019. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezekkel a gondokkal már többször is voltan a nőgyógy sűrgőn,minden héten 1x mióta megvan, most pénteken is, de semmit nem csináltak. Megnéztek uh-n a magzat 1 héttel ezelőttihez nőtt 2,5mm-rel,és erre mondta az orvos aki pénteken látott hogy ennyire még nem ír fel gyógyszert. Hétfőre visszahívott uh-ra. Sajnos így tétlenül ülök és várom a végítéletet. Nem tudok mit tenni.
2019. febr. 3. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!