Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gorcsolok terhesen, ez baj?

Gorcsolok terhesen, ez baj?

Figyelt kérdés
Korai terhesseg eseten, par hetes lehetek, nemreg teszteltem
2019. febr. 3. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ilyenkor minden lehet mert mèg fiatal a terhessèg, ilyenkor tènyleg 50-50.Vagy megjön vagy nem.

Hàny hetes vagy?

2019. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajnos, szamitasaim szerint 3 korul.
2019. febr. 3. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 12. hétig görcsöltem, nem folyamatosan, főként akkor amikor menzeszem lett volna.
2019. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon megnyugtato a valaszod, koszonom szepen!
2019. febr. 4. 10:32
 5/8 khniki ***** válasza:
A beágyazódástól kezdve görcsöltem, kb 2 hét alatt múlt el, de egy-egy alvó pozícióban még most is előfordul.
2019. febr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom szepen, remelem nekem is elmulik hamar :)
2019. febr. 4. 11:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Figyeld a görcseid mértékét, mert tapasztalatból mondom, rossz jel is lehet (a méhen kívülit is ez jelzi) :( ha úgy érzed, már-már zavaró, esetleg (de nem feltétlenül) barnás/véres folyás társul mellé, azonnal sürgősségi!

4 hetesen eszembe nem jutott volna még UH-ra menni.. De az elővigyázatosság életet menthet!

Vigyázz magatokra! Minden jót!

2019. febr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
meha gorcsolget, ugy a map 1/3ban legalabb, de neha annyira, hogy le kell ulnom, nekem menzeszkor is nagyon szokott gorcsolni..ha ez szamit
2019. febr. 5. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!