Szivzorej terhesen?

Figyelt kérdés
Fiatal kismama vagyok, voltam vedononel. A vedono azt mondta, hogy hall egy kis szivzorejt. Sose volt semmi problemam, semmi rendellenesegem. Nem tudom, hogy befolyasolja-e hogy korubelul futva ertem be, es úgy nézte meg, meg alapbol folyamatosan stresszelek. 21hkm

2019. febr. 1. 17:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Már van idopontom kardiologiara. Lehetseges, hogy rosszul hallotta? Vagy erre nincs esely? 😢
2019. febr. 1. 17:50
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Röhögnöm kell... Védőnő megállapítja a szívzörejt :D :D

Általában a kiskönyv kitöltésén és a kismamák kioktatásában kimerül a hatáskörük és a kompetenciájuk is.


Kedves kérdező, nem tudom, hogy van-e szívproblémád,de hogy mem a védőnő fogja azt diagnosztizálni,az biztos. Bízd ezt inkább az EKG gépre és majd az eredményekre.

2019. febr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb huszonvalahanyadik heten nekem is osszevissza vert a szivem. Meghallgattuk magzati szivhanghallgato keszulekkel is, a parom is hallotta. Volt hogy kihagyott, volt hogy tobbet vert de tenyleg osszevissza volt. Elmentem a haziorvoshoz, ram tett par tappancsot de o nem talalt semmit. Elmentem a legkozelebbi korhazba ekg-re. Ott se volt akkor epp semmi, ezert a doki adott egy 24 oras ekgt nekem itthonra. Mondta hogy ha erzem hogy osszevissza ver a szivem, akkor nyomjam meg a gombot. Vegulis kielemezte es tenyleg osszevissza vert a szivem, de pont hatareset volt. Erre nem irnak meg semmit. Par hetre ra elmult magatol.
2019. febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anno engem is elküldött a háziorvosom emiatt kardiológiára, de kiderült, semmi bajom. Csak elég gyorsan szokott néha verni a szívem és amiatt hallott zörejt.
2019. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A vedono eleg bunko stilussal kozolte ezt velem, illetve azt momdta hogy “jól meggondolta?” Marmint a kicsit, mert hogy fiatal vagyok. Szoval a stilusa is hagyott nemi kivetnivalot. Arrol nem is beszelve, hogy “vizsgalat” kozben mondtam, hogy nekem sose volt semmi ilyesmi problemam, erre “hat akkor most lett”.
2019. febr. 2. 06:27
 6/6 anonim válasza:
Szívesen meghallgatnálak kíváncsiságból ha megengednéd.
2019. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!