Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek dupla J Katéter...

Volt valakinek dupla J Katétere terhesen?

Figyelt kérdés
23 hetesen begörcsölt a vesém mert egy kő el zárta a vesevezetéket. Fel tettek egy Dupla J-t. Kb egy hete kín keserves a pisilés, ürítés után alig birok mozdulni annyira szúrja a hólyagom. Vettek vizeletet a hólyagból tenyésztésre mert fertőzésem van. Akinek volt ilyen gondja, annak elmúlt ez a fájdalom mikor ki kezelték a fertőzést?? Sírni tudnék már annyira rossz!! Még 5 nap mire lesz eredmény és gyógyszert kaphatok!! Nagyon el vagyok keseredve. A baba jól van de nyílván nem vagyok nyugodt miatta sem.. :(( 25 hetes vagyok most..
2019. febr. 1. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt, de nekem rosszul tették fel, kb úgy éreztem, mint akit élve boncolnak, hiába szóltam, mert kegyetlen fájdalmam volt a helhelyezés közben, a nővér annyit mondott, hogy hisztizek, de miután több óra után sem indult meg a vizelet katéterrel sem, és iszonyatos hasgörcsöm volt, rájöttek, hogy valamit elcsesztek, és megpróbálták kiszedni. A kivétel (a rossz felhelyezés miatt) nem sikerült, nem tudták lekövetni a katéter útját, így az akkor 32 hetes fiammal elkezdték röntgenezni a hasam. Kértem, hogy ne, hisz ott a gyerek, de azt mondta a doki, hogy mivel egy vesém van, és az egyre rosszabb állapotba került, így a két rossz közül ez az egyetlen járható út. Szóval csak a rtg felvétel segítségével tudták levenni. Ezután kaptam rendes katétert, majd Zinatot kellett szednem 36 hetes koromig, majd 38-tól újra. Hálát adok az égnek, hogy akkor, 32 hetesen sikerült a császárt megúsznunk, (már megkaptuk az összes tüdőérlelőt hozzá) a fiamnak eddig úgy néz ki nincs baja a rtg-től, de örökre velem marad a rettegés, hogy mivan ha mégis, csak később jön ki valami... Életem legszörnyűbb "élménye" volt, amit - bár nem szoktam mondani, csak néha így kiírom magamból - de a mai napig nem tudtam teljesen feldolgozni.

Na most jól megijesztettelek, de csak azt akartam ezzel, hogy az, hogy neked működik a katéter, már jó, fél siker, megkapod majd a gyógyszert és helyre jöttök. Csak biztatni tudlak, hogy hamarosan végetér a tortúrád, próbálj csak a babára koncentrálni. Kitartást!

2019. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ugyan nem terhesen volt, de a pisilès egy rèmàlom volt. Valami erős antibiotikumot is kellett szednem, hogy ne fertőződjön el ( nem emlèkszem pontosan a nevère, 17 èves voltam, most 31 vagyok). Szò szerint sìrtam pisilès közben, ès olyan piros volt, mintha vèr jött volna. Ràadàsul a gyògyszertől ment a hasam, ès egèsz januàrban ìgy jàrtam iskolàba. Szòval nem akarlak elkeserìteni, de lehet, gyògyszerrel sem lesz jobb.

Ja! Ès mikor levettèk, ès "elmùlt" a vesekövem -vègül kipisiltem homokkènt, mert azt mondtàk, valòszìnű, hogy ez a dupla J összetörte - akkor olyan szèp kis hüvelygombàm lett, hogy ihaj.

Remèlem, nàlad jobban alakul majd minden!

2019. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
12 éves a nagylányom. Vele is volt ez de egyszerűen nem emlékszem hogy milyen volt. Volt e ennyire szörnyű. Hála égnek egészséges lett. Szőrnyű amin át mentél te is.. Ha meg nyugtat a minap olvastam egy cikket hogy a RTG csak az első trimeszterben veszélyes.. Amikor kaptál antibiotikumot akkkor jobb lett neked?? Nem fájt már semmid?? Ha ez nálam meg marad én meg őrülök.. Még 13 hét mire kiveszik a babát... :(((
2019. febr. 1. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Néha vissza-visszatért egy egy kisebb görcs, de felvettem egy bizonyos pózt (négykézláb le, és a felsőtest a talaj felé nyomva, vagy hátra feküdtem és megemeltem olyan magasra a medencémet, amennyire tudtam), hogy a gyereket kimozdítsam és jobb lett és szép lassan a tágulat is (6 cm volt) visszahúzódott.

Kitartást és a legjobbakat kívánom :)

2019. febr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!