Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyengébb magzatmozgás 25hetes...

Gyengébb magzatmozgás 25hetes terhesen? Nektek is más a mai napon a babátok mozgása?

Figyelt kérdés
2019. febr. 2. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 26 hetes vagyok. Az enyém mozog ma rendesen, de tegnap nagyon nyugton volt, este kicsit jobban odafigyeltem rá, mert aggasztott a dolog. Gondoltam ha mára se lesz jobb, csak nézzenek rá...de reggel óta mint egy propeller. Vannak ilyen napok, függ attól hogy mennyit mozogsz, mit eszel, milyen front van, milyen az idő, satöbbi. Ha aggódsz, inkább nézzenek rá. Érdemes ilyenkor trükköket bevetni, az enyém például forró tea, forró leves után azonnal ébred, vagy ha hanyatt fekszem, esetleg iszok egy gyenge kávét.
2019. febr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok a mi napunk is csendes. Szerintem az időváltozás miatt lustább ma, tegnap aktívabb volt ma pihen.
2019. febr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40. hétben vagyok, az enyém is lustább ma. A melegfront számlájára írom. Holnap meg kettôs fronthatás lesz 😬
2019. febr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém tegnap volt nagyon pihenős, még este lefekvésnél sem indult be, pedig akkor mindig felpörög...de ma meg bőven behozta a lemaradást :) Ilyen ez, gondolom a frontok, stb. Tegnap még én is be voltam tojva, hogy mi lehet bent.
2019. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!