Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiatal a terhesség ez normális...

Fiatal a terhesség ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés

Egyiknap nagyon szarul vagyok, hányinger/hányás másnap semmi bajom szinte.

Kb 6-7 hetes vagyok


2019. febr. 4. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,

Teljesen normális! En az 5. héten vagyok csak, de émelygek egy picit érzem néha pàrszor egy nap hogy olyan szédülős a fejem vagy nem tudom :( Neked most kezdődött? Kitartás!

2019. febr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Előző héten szerdán kezdődött most meg valamivel jobb úgy érzem, de tegnap nagyon rossz volt :/

Nekem csak hányinger, hányás van/volt

2019. febr. 4. 09:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem valamilyen szintű hányinger minden nap van kb a 6. Héttől. Van olyan hogy egész nap alig bírok enni és van hogy épp csak reggel émelygek. Van olyan is hogy amikor már úgy érzem jobb, megcsappant egy illat és újra előjön.

Nekem azt mondta a védőnő hogy szedhetek esetleg B6 vitamint, de az se nagyon szokott rá használni.

2019. febr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!