Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már valószínű nem leszek rosszul?

Már valószínű nem leszek rosszul?

Figyelt kérdés
Második terhesség em, elsőnél semmi problémám nem volt. Most a 6.hettol erős hányinger. Hányás kimaradt szerencsére. (hányás fobiam van) 9+3 vagyok most, két hete hányingerem sincs. (abbahagytam a vitamint azóta múlt el) akkor lehet megúsztam?
2019. febr. 4. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy igen, vagy nem. Nekem az elsővel 10hetesen kezdődött a rosszullét, bár nem hánytam.

A masodiknál a 6.héten kezdődött 16 hétig tartott.

Lehet te mázlis vagy es megusztad :)

2019. febr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is fóbiás vagyok, de a gyerekért mindent.:) Amúgy folyamatosan rosszul voltam az első trimeszterben,de hál’ isten egyszer sem hánytam.Most vagyok 23 hetes,kezdek megint rosszul lenni a gyomorsav miatt,kicsit félek is, hogy mi lesz,de tartom magam a “cél” érdekében.:)
2019. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előre nem lehet ilyen konkrétan kijelenteni hogy megúsztad.

Nálam 8 hetesen kezdődött a rosszullét(émelygés,hányinger,hányás) tartott a 13.hétig.

Visszajött a 16.héten és tartott a 21.hétig.

Most a 32.héten pedig már csak émelygés és hányinger van.

2019. febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!