Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhszáj állapotának vizsgála...

A méhszáj állapotának vizsgálata után kb.7 órával normális a pár friss vérpöttyös, nyálkás folyás, vagy ez a nyákdugó volt?

Figyelt kérdés
Nagyon óvatos volt a doki, nem mondhatnám, hogy fájt a vizsgálat, ami szerint a méhszájam teljesen zárt. Este azonban, amikor zuhanyoztam, olyan csapszerű nyálka jött ki egy friss vércsíkkal. Viszont nagyon kevés volt. Azóta semmi, csak a szokásos fehéres folyásom van, meg az eddigi jóslófájásaim. Tehát nem tudom, mi volt ez.
2008. nov. 8. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2008. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
39.
2008. nov. 8. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én 2x is véreztem vizsgálat után. Mikor elmentem mosdóba a wc papír véres volt, és utánna még 2-3 napig minimális barnás folyásom volt. De szerintem az én nyálkahártyám szuperérzékeny lehet, ezért volt.

Boldog babavárást: 34 hetes kismama

2008. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, én leheteségesnek tartom, hogy a nyákdugó volt. 40 hetes vagyok, a legutóbbi méhszáj vizsgálatom után belőlem barnás váladék jött, felhívtam a szülésznőmet, aki azt mondta, hogy ez a vizsgálattól van, ilyen idős terhesen már mélyebbre felnyúlhat a doki, mondjuk nekem a vizsgálat is fájt egy picit..

Nekem a barnázás még másnap is tartott, ezért - és az előző válaszból is - gondolom, hogy nálad lehet, hogy a nyákdugó távozott..

Próbáld meg felhívni a dokidat, vagy a szülésznődet (ha van), ne nyugtalankodj!

Könnyű szülést kívánok!

2008. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából azért vagyok bizonytalan, mert az elsővel, amikor elment a nyákdugasz, utána napokig rózsaszínes volt a folyásom, amíg meg nem szültem. Most viszont semmi sincs, jól vagyok, csak dagadok. :)
2008. nov. 8. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
A nyákdugó rózsaszínes, véres, nyálás dolog, szóval 39 hetesen már lehet az.
2008. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!