Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megijedtem, van még...

Nagyon megijedtem, van még remény?

Figyelt kérdés
Nagyon félek! Január 2án volt meg utoljára 28napos ciklusaim vannak plussz minusz 1nap?5pozitiv terhességi tesztem van! Ma voltam orvosnál, vért vett alig látott valamit épp egy ici pici pöttyöt! Azt mondta még korai, ebből bármi lehet! Két vesztésem volt már 2éve!minden vizsgálaton túl vagyunk, minden rendbe! Nagyon félek!?Pénteken kell telefonálnom a vér miatt, hogy a hcg hogyan növekszik! Valaki volt így?
2019. febr. 6. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha januar 2-an volt meg, akkor epp csak 5 hetes vagy. Ilyenkor esetleg petezsakot latnak, az is csak par mm-es, de eleg, ha 2-3 napot csuszik a peteeresed es akkor meg annyi sem latszik.

Szoval amiatt ne ijedj meg, hogy a pottyon kivul nem talalt mast a doki, nem is nagyon talalhatott volna egyebet.

Ez nagyon korai vizsgalat volt es sajnos az ilyen sokszor tobb streszzt okoz, mintha nem lett volna semmilyen ultrahang...

A vervetelbol es abbol, hogy no-e a hcg mar tobb minden fog latszani, illetve masfel-ket het mulva ultrahangon.


Addig is probalj meg pozitiv lenni, vagy fogyelmen kivul hagyni ezt az uh-t, mert tapasztalatbol mondom (4 vetelessel sorozatban a hatam mogott), hogy emiatt idegeskedni teljesen felesleges.

2019. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyira igazad van és köszönöm :) igyekszem pozitív lenni amennyire csak tudok, csak úgy érzem baromira nehéz 2nap lessz!!
2019. febr. 6. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van. Ne izgulj, a stressz is befolyásolja a babavesztést! Tudom nehéz, de próbálj meg nyugodt, türelmes maradni, és kösd le a gondolataid! Drukkolok :)
2019. febr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A hcg-bol csak akkor fog kiderulni barmi is, ha megismetlik a vervetelt, csak ugy latszik hogy nott e a hcg szint.

Egyebkent ne aggodj, 5-6 hetes lehetsz, tok normalis hogy ilyen koran alig latszik vmi! 7.-8.heten mar latszodni fog a babuci, vszeg szivhanggal egyutt

Addig lehet megegy vervetel esetleg hogy no a hcg, mert ha igen akkor fejlodik a baba!

2019. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
5 hetes vagy, mást nem is láthatott az orvos ..
2019. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 khniki ***** válasza:
Azt már látta, hogy jó helyen van, úgyhogy megnyugodhatsz. Pihenj sokat, jövő héten már lesz szívhang is. :)
2019. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok :)Köszönöm a sok megnyugtató hozzászólást nagyon jól esett!Aranyosak vagytok!
2019. febr. 6. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!