Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mièrt mullik el a mellfeszülès...

Mièrt mullik el a mellfeszülès a 13. hètre? Nem hirtelen, szèpen lassan. A babàval elvileg minden rendben, nemrèg voltam ultrahangon, meg van ez az otthoni kèszülèkem is. Kinek mikor mullott el? Meddig? En

Figyelt kérdés
Engem kifejezetten zavar h nem èrzem h fàjnànak, gyakorlatilag semmim nem fàj, mintha nem is lennèk terhes..
2019. febr. 7. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is elmúlt a 11. hétre minden tünet, a cicifeszülés, az esti hányások, az undor bizonyos kajáktól. Úgy mentem a dokihoz, hogy tudom nagy a baj.... Persze semmi gond nem volt lassan két éves..
2019. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Örülj neki, hogy nem feszül, én alig várom hogy ne feszüljön. Ez semmi rosszat nem jelent. 😊

9 hkm

2019. febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm.Tudom hogy nem kell hogy feszüljön de legalàbb attól èreznèm h terhes vagyok..mintha megnyugtatna😂
2019. febr. 7. 21:49
 4/9 anonim ***** válasza:

Hamarosan elkezd majd nőni a pocak, aztán majd elkezded érezni ahogy mozog. Te is a szerencsések közé tartozol, akik nincsenek rosszul. Nekem sincs kb semmi tünetem a mellfeszülésen kívül. 😊

5-ös vagyok

2019. febr. 8. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Neked nem ez az első gyermek ugye?mikortól èrezni hogy mozog?
2019. febr. 8. 05:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a fájdalmas mellfeszülés úgy a 10-11. hét környékén múlt el. Érdekes, hogy ettől függetlenül is nőtt tovább a mellem. Most 19 hetes vagyok, de már új melltartókat kellett vennem és el is kezdtek kirepedni a melleim :(

Mozogni és napra pontosan a 18. héten éreztem először.

2019. febr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, már második gyerek. A kisfiamat 19 hetesen kezdtem érezni, hogy mozog. Kíváncsi vagyok most mikor érzem majd először 🙂
2019. febr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Èn is kenem, kenem de hàt ha ki akar repedni akkor ugy is ki fog...

Boldog babavàràst mindenkinek:)

2019. febr. 8. 18:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Neked is boldog babavárást! :)
2019. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!