Influenza terhesen?

Figyelt kérdés

ki-hogy vészelte át várandósan? párom és kisfiúnk is influenzás...szóval sajnos elkerülhetetlen,hogy elkapjam..de nem sok jót olvastam a várandóság alatti influenzáról :(

32 hetes terhes vagyok


2019. febr. 10. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
8 hetesen voltam influenzás a mostani várandósság alatt. Nagyon megviselt. A férjem a gyerekkel külön, engem a szüleim ápoltak. 3 nap volt nagyon rossz, ebből 2 nap volt láz, utána a gyereken is kijött, együtt lábadoztunk. A babának nem lett baja szerencsére (eddig nem látszik semmi, 14 hetes mindjárt). Lázat csillapítani fontos. Az influenza önmagában nem káros a babára a dokik szerint (beszéltem párral), a magas láz ártalmas lehet, ezt csillapítani muszáj, 38 foknál ne legyen több. Kitartást!
2019. febr. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

akkor te szerencsés vagy, nekem csak párom tudna ápolni! külön lakunk és szüleim amúgy is fél8ig általában dolgoznak

de mindennap 15ig egyedül vagyok a kisfiunkkal, addig extra szenvedés

2019. febr. 11. 18:35
 3/5 anonim válasza:
33 hetes vagyok, kb 2 hete estem át rajta. Sajnos muszáj volt gyógyszert szedni mert társult hozzá egy jó kis bal oldali tüdőgyulladás, és annyira köhögtem, nem kaptam levegőt hogy az már veszélyes volt. Mellette brutálisan legyengültem, pár nap alatt 4 kg-ot fogytam, ha a párom nincs itthon, nemtudom hogy bírtam volna ki. Maga az orvoshoz visszajárkálni sem bírtam volna egyedül. Én azt mondom hogy azért próbáld meg elkerülni hogy elkapd, vitamin, gyümölcsök, gyakoribb szellőztetés, fokozott kézmosás, meg akármilyen hülyén hangzik gyógyszertárban lehet venni szájmaszkot.. Lehet te is szerencsésen kihevernéd, de mi van ha nem. Ennyire előrehaladott terhességnél véletlenül sem szabad kísérteni a sorsot, mert gondolj csak bele ha elfajul akár mindkettőtök élete lehet a tét.
2019. febr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szombat reggeltől vasárnap estig láz. Azt a 2 napot majdnem végigaludtam. Hétfő doki, közölte mellé 1 vírusos torokgyulladásom is van.kaptam gyógyszert. Egyedül vagyok itthon, párom dolgozik.ma már főztem, takaritottam. 33.hetesen.
2019. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma már torokfájásra ébredtem... :( holnap mennem kell háziorvoshoz eredményért, úgyhogy kérek valami tanácsot/gyógyszert mit csináljak

igazából nem vagyok az a lázas fajta, remélem így terhesen se fog előjönni :(

2019. febr. 13. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!