Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nök többsége miért van...

A nök többsége miért van ennyire "oda"a beágyazódâs, meg beágyazódásos vérzés miatt? Sok nö írja, hogy nekik volt, meg érezték stb. Na meg a peteérés, sokan vannak arra is rákattanva

Figyelt kérdés
Én semmilyen peteérést nem figyeltem, követtem, beágyazódást Sem éreztem, egy csepp vér Sem volt, söt még a szokásos pms tübetek is elmaradtak. Az egyetlen jel, AZ a pozitív test volt, esedékes menstruacio utan egy héttel. Es a tan kedztek csak El duzzadni, fajni a melleim. Semmi más. Hányinger, semmi egyéb
2019. febr. 16. 21:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Első szülésem után éreztem a peteérést, azelőtt sosem, és a második gyeremk születése után sem. Beágyazódási vérzésem az első gyereknél nem volt, a másodiknál és harmadiknál igen.


Ha nehezen jön a baba, akkor ezen túl még az is fájdalmas dolog, hogy egy nő azzal szembesül, nem működik tökéletesen a teste esetleg. Minden arra utaló visszajelzés, hogy a hormonjaival, testével minden rendben van, sikerélmén ya sikertelenség közepette is. Ezért lehet örülni a peteérésnek, például.

2019. febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!