Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csíp ha pisilek, nagy baj lesz?

Csíp ha pisilek, nagy baj lesz?

Figyelt kérdés
Pénteken észleltem először,de tegnap nyoma sem volt ma talán megint kevesebbet ittam és ma megint egyértelműen éreztem. 15hetes vagyok, holnap 11től tudom keresni az orvosom,késő lesz már? Elvetélek?
2019. febr. 17. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Dehogy lesz már késő! Még addig nem lesz semmi baj. Persze lásson orvos mindenképpen.

De egyébként az sem tuti, hogy bajod van, nekem is volt, hoyg csípett egyik nap, másik nap nem, voltam laborvizsgálaton és teljesen negatív lett...azóta sincs panaszom...úgyhogy akár minden rendben is lehet. De lásson orvos mindenképp, de ennyire ne pánikolj be, több nap kell ahhoz hogy bajt okozzon...

2019. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igyál sok folyadékot!


Ennyitől nem vetélsz el, de kezelni kell, mert felszállhat a babához a fertőzés.



Mit mondott a doki tegnap?

2019. febr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Holnap vizelet vizsgálat....most cárok itt rá.
2019. febr. 19. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!