Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek sIUGR a terhess...

Volt valakinek sIUGR a terhessege alatt?

Figyelt kérdés
Ezt diagnosztizaltak az iker babaimnal, valakinek van tapasztalata ebben? Jol jonne egy ket biztato tortenet...
2019. febr. 17. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Facebook ikres csoportban tedd fel a kérdést, itt csak egy-két kóbor ikres van, kicsi az esély, hogy pont ilyen problémával jár itt most egy.


- Ikres anyukak

- Ikres kismamák és anyukák valamint adok-veszek csoport


Én ezekben vagyok benne, nagylétszámú és aktív csoportok.

2019. febr. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha beírod a gugliba, van egy bezzeganyás sztori, az alapján nem tűnik vészesnek. Nekem ikreim nincsenek, viszont mindkét egyes terhességemből IUGR babám lett. Nem tudom, ez neked mennyire segít, vagy mennyire biztató, de teljesen egészségesek, soha semmi gond nem volt velük, csak picik voltak, ennyi.
2019. febr. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2019. febr. 18. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!