Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki hasonló helyzetben...

Volt valaki hasonló helyzetben jelenleg 12 hetes kismama vagyok és több hete tartó hasmenéssel küzdök eszek és kb fél órán belül szaladni kell (epehólyagom el távolították tavaly) ha ez valamit esetleg befolyásol?! Természetesen megyek orvoshoz.

Figyelt kérdés
2019. febr. 20. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Pajzsmirigyet meg lehetne nézni. Stressz okozhatja a túlműködést, annak pedig lehet folyománya a hasmenés. De ez csak egy tipp. Jobbulást!
2019. febr. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Lassan 36 hetes terhes vagyok a 3. babámmal. Az első kettőnél volt epehólyagom, nem volt soha hasmenésem. Most a harmadiknál az eleje óta van, már nincs meg az epehólyagom. Nem tudom, hogy van-e összefüggés.....
2019. febr. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nagymamámnak is kivették az epéjét, ő így élte le a fél életét mint amit fent leírtál, folyamatosan wc-re rohangált minden után. Szerintem ez a probléma azért lehet és nem a terhesség miatt.
2019. febr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!