Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » December 28-an jott meg...

December 28-an jott meg utoljara a mensim, hetfon voltam ugye ultrahangon ahol a petezsak 6,3 mm. Szerintetek ebből lehet meg babo? Most kivarunk.

Figyelt kérdés
2019. febr. 21. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Annak már 2 hónapja van petezsáknál már jóval többnek kénne lennie,már embriót is kellett volna látni
2019. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most vagy 8 hetes, mensi szerint,de lehet később estél teherbe,bár már szerintem is bőven kellett volna lennie embriónak is :(
2019. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a doki még kivár, akkor nem ok nélkül teszi. Tudom sajnos az esetek nagy százalékában kellene ott lennie már valaminek, de nekem sem látszott rendesen az elején,. Nekem november 25 volt meg utoljára, ennek ellenére most vagyok meg csak 9 hetes, mert abszolút nem akkor fogant amikor középidő volt. Aztán két hete azt mondták hogy egyszerűen túl kicsi, adtak progeszteront, most meg már utolérte magát 9 hetesre :)


Szóval remelem hogy sikerül! Én szurkolok nagyon.


Ha pedig esetleg ne adj isten mégsem, akkor se csüggedj, valoszinuleg nyomós oka volt a magzatnak arra, hogy ne maradjon meg. (Leginkább rossz genetika)

2019. febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnalom, de ez nem hangzik tul jol 😔

En is ateltem ezt a "kivarunk" dolgot, nem lett jo vege. Azert drukkolok neked, hogy jo hirt kapj.

2019. febr. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a valaszokat, az oszinteseget es a biztatast is. Aranyosak vagytok.
2019. febr. 22. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!