Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami módszer arra hogy...

Van valami módszer arra hogy kiderül jön a baba neme korábban, még a 12. hét elött?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy drága.
2019. febr. 23. 12:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
97%
Megcsináltathatod de a nemét nem mondják meg, tapasztalat :-) 12. hétig esélyed sincs megtudni szerencsére.
2019. febr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
98%
A lényeget tudod róla: a te és a szerelmed kisbabája. Más - normális esetben - nem számít.
2019. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

ÓÓ hát képzeld el mi lesz, ha 12 hetesen se tudják majd megmondani (mármint uh-n) merthogy az is ritka eléggé hogy már akkor megmondják.

Vagy pl. még későbbi uh-n se mondják biztosra, vagy úgy jársz mint barátnőm, végig lányt mondtak és fiú született.

Szerintem fel kell készülni bármelyik nemre.

Nem szabad beleélni magát az embernek 100% ban hogy ez vagy az lesz.

(most nem a kromoszóma vizsgálatok esetéről beszélek, mert az nyilván biztos)

2019. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%
Meg csináltathatod a genetikai vérvételt. Kb 170-200 ezer közt. Ott meg mondják hogy egészséges e, de a nemét csak a betöltött 12. Hét után mondják meg. Azért hogy ha valaki nem épp olyan nemű babát akart ne tudja elvetetni... Én is meg csináltattam de azért hogy tudjam egészséges e. 3. Kislányt várom és nagyon boldog voltam hogy egészséges mint a makk... :))
2019. febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Igen, végülis a lényeg hogy egészséges legyen. A többi csak másodlagos. Úgyse lehet mit tenni, hogy fiú vagy lány legyen, mivel az már eldölt. Csak a kíváncsiságból, és várakozás örületbe tud kergetni.
2019. febr. 23. 14:36
 16/20 anonim ***** válasza:
78%

Lassan telik az idő, az tény.Majd az utolsót hónapot fogod a leghosszabbnak érezni.

Az, hogy semmit sem tudsz róla, azt csak most gondolod. Elkezd majd mocorogni és tudni fogod, hogy nappal lesz-e aktívabb vagy éjjel. Már a pocakban érzékeny volt a hidegfrontra, azóta is. Ja, és a nemét csak akkor tudtam meg, mikor megszületett.

2019. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Neked mid lett, és mikor fogant?
2019. febr. 23. 15:40
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem egy lányom van és 3 missed abom volt. A következő terhességnél még annyira sem fog érdekelni a neme, mint a lányomnál.
2019. febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Uhh. Sajnálom, és gratulálok
2019. febr. 23. 15:55
 20/20 anonim válasza:
Szia. Én tegnap voltam genetikai uh-n 12+3 naposan. Egy gyönyörű babát lattam, minden kis ujjacskáját, hadonászott a kezével, lábujjait is láttam. De a nemét nem mondták meg. Kérdeztük és azt mondta a hölgy, hogy ő ezt nem tudja megmondani. Pedig mintha!!!! mintha fiúnak láttuk volna-hozzáteszem életemben először vagyok állapotos és először lattam ilyet. Ilyenkor azért sem mondják el mert egyáltalán nem biztos. Van Pécsett egy neves orvos akit nem neveznék meg, na ő egy 9 hetes ismerősömnek rámondta, hogy fia lesz a uh alapján... amikor 9 hetesen még farkincája van a magzatnak... abszolút felelőtlenség ilyenkor találgatni. Egészség legyen! Én kislányt szerettem volna de amióta fiúnak hiszem a babát úgy megdobban a szívem, hogy hihetetlen :) bárhogy legyen ő a tied!
2019. márc. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!