Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hetes terhesen mi segìthet...

28hetes terhesen mi segìthet a szédülés ellen? Vérnyásom:105/58 a pulzusom 102.

Figyelt kérdés
2019. febr. 23. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak speciális keringés javító kismamatornák. Nekem segített, keress rá a neten. Kávé, kóla nem használt, a védőnő azt javasolta.
2019. febr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 11 hetes vagyok, 90-110/50-70, szóval csoda, hogy egyáltalán van... Kávézó, teázok, napi 1-3 órát sétálok, mégis az elejétől szédülős vagyok, engem is érdekelne, hogy mit lehet tenni ezzel.

Ráadásul az orrom is szokott vérezni, és soha de soha nem voltam orrvérzős, csak terhesen (az elsővel és most is), az orvos azt mondta az alacsony vérnyomással ez sehogy nem jön össze, mutattam a csurom vér zsebkendőm, de akkor is én voltam a hülye... Persze magamtól is tudom, hogy ilyenkor több az ember vére, és nyilván ha kiszáradt, vagy egy közepes erősségű fújástól is képes lehet megindulni... viszont borzasztó zavaró ez a szédelgés, orr érzés, émelygés, derékfájás stb... Na persze egy anya mindent kibír a gyermekéért, de olykor azért eléggé felbosszant, hogy lehajolni sem tudok vagy felállni anélkül, hogy előre meg kellene fontolnom

2019. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha az orvost kerdezned meg...???

Nekem rendszeresen mertek 90 alatt is, 85/52, allandoan azt kerdeztek, hogy elek-e meg es a sajat labamon jottem, vagy hoztak.

En rendszeresen tornaztam (kismama-torna, dvd-rol) es a gymben futopadon setaltam 5-10 % emelkedore allitva a gepet. Az utolso napokban pedig lepcsoztem (tulhordtam 3 nappal), az itteni velemenyek szerint segit meginditani a szulest. Segitett :)))

Ja, a vernyomast nem befolyasolta szamottevoen a sport, ugyanugy 100 alatt maradt, viszont nem szedultem egyaltalan, az teljesen elmult.

2019. febr. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!