Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes elmenni UH-ra?

Mikor érdemes elmenni UH-ra?

Figyelt kérdés

12. hét után mikor lenne legjobb elmenni 4-5D re (baba neme miatt is érdekel, meg az élmény). Ugye genetikai sztk alapon lesz, ott nem tudom mit fogunk látni, de magánhoz elszeretnénk menni mindenképpen.


Kinek mi volt az élménye? Ha Miskolcon laksz melyikbe voltál? Köszi a válaszolat! :)



2019. febr. 24. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen élményre vágysz, mi miatt mennél el. Ha csak a baba neme érdekel, akkor a 12. héttől már jó eséllyel megmondják a 4D UH-n is, ha nem takargatja magát a baba (nálunk pl nem mutatta magát).

Ha érdekelne hogyan fog kinézni, milyen a kis pofija, meg úgy általában babásabb képeket szeretnétek, akkor inkább a 24-32. hét környékén menjetek babamozizni.

Egyébként a 18. heti genetikai UH-n jó eséllyel egyébként is meg tudják már mondani a nemét, mi is akkor tudtuk meg. :)

2019. febr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

28-32. Hét között javasolják mert akkor már "embernek" néz ki, legjobban akkor hasonlít már önmagára és nem egy kis voldemortra (az enyém a 20. Heti uhn még úgy nézett ki 😂)


32. Hét után pedig már kevésbé látni mert vagy takarja a köldökzsinór vagy kiszoritja valahonnan a magzatvizet és úgy kevésbé látni. Szóval 28-32. Hét között érdemes menni

2019. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt 4D-m 12 hetesen, mi a Czeizel intézetben voltunk Pesten a 12 hetes ultrahangvizsgálaton és kaptunk képeket is, de a nemét így sem mondta meg a doktornő. Azt mondta, tippet tudna adni, de teljesen felesleges, hogy beleéljük magunkat valamibe, ami nem is biztos. Az arcából semmi nem látszik még ilyenkor, kicsi ufónak néz ki az összes baba, inkább ijesztő :) A 19. heti genetikain (szintén ugyanott, 4D-vel is) meg már gyönyörűen és egyértelműen látszott a neme, az arca is egész kivehető volt. Előtte szerintem teljesen felesleges menni.
2019. febr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dr. Fülöp Viktorhoz menj. Úgy tudom Miskolcon is rendel. Nekünk ő volt az első aki észrevette, hogy kisfiunk lesz. Előtte mindig lánynak nézték.
2019. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miskolcon mi 2szer voltunk az Arany Corvinban, Biri Zsuzsánál. A 2. gyerkőccel 4D-n voltunk, 21 hetesen, most a 3. gyerkőccel 5D-n voltunk 20 hetesen. Hamarabb is lehet menni, de szerintem olyan 15-16. héten már biztosra tudják mondani, meg már van mit nézni, bár még így is nagyon soványka. :) Nekem a dokim 16 hetesen sima 2D-s UH-on megmondta a nemét.
2019. febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a 12.héttől minden genetikai uh után azonnal babamoziztunk. 18.héten szépen kivehető volt az arca. utolsó babamozi 36.héten volt, ami annyira éles és jó volt, hogy tisztán láttuk az arcát, és amit megszületett, úgy is nézett ki :)
2019. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!