Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi a tapasztalata mi...

Kinek mi a tapasztalata mi lett a baba? Lent tobbi

Figyelt kérdés

Elso babamnal semmi nem volt, nem hanytam, nem ereztem a varandossagot es fiam lett. A masodikkal iszonyatosan sokat hanytam, elsonek arra gondoltam hisz egy terhesseg sem ugyanolyan nem jel ez a nemre. De lany lett.

Most a harmadikkal is iszonyatosan sokat hanyok, lehet ennek valami “jele” hogy tenyleg igaz vagy puszta veletlen hogy igy reagal a szervezetem? Viszont hallom egy ket anyukatol hogy lanynal nem volt semmi bajuk :)


2019. febr. 24. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Én mindkettőnél nonstop borzasztó szarul voltam, és sokat hánytam az első trimeszterben. Egy lány, egy fiú.
2019. febr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Soha, egy kósza hányingerem sem volt, egyik terhességem alatt sem. Lányaim vannak. 😊
2019. febr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Négy fiam van, mindegyik terhesség más volt.
2019. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az eslőt aki lány lett semmi tünetem nem volt, egész jól bírtam a terehességet. Viszont a másodiknál aki fiú lett, a hányáson kívül minden előjött és nehezebben viseltem a terhességet is.
2019. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Soha nem volz egy rosszullétem sem, 1x sem hánytam egyik terhességemnél sem. 1 fiam és 1 lányom van.
2019. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első tarhességemnél semmi tünet nem volt,soha egyetlenegy hányinger,hányás semmi, kisfiam lett,másodiknál 9hétig folyamatos hányás,rosszullét, 21hetes vagyok de még vannak napok amikor most is hányok, 100% fiút mondtak most is😀
2019. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5 terhességből az elsővel voltam iszonyat rosszul, folyamatos hányás, hányinger, szédülés, ájulás, az ab. lett.

A többi terhességemmel egy kósza rosszullétem sem volt, a 2. terhességemből fiam lett, a 3. terhességből lány, a 4. terhesség missed ab. lett, az 5. terhességből újabb lány (itt már 11. héten vérzéssel kórházban voltam, valamint terhességi diabéteszem lett, ami előzőeknél nem volt).

2019. febr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!