Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy sikerült és...

Lehet, hogy sikerült és terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Utolsó menstruációm február 6.án volt.

13.án voltunk együtt a párommal. Kb 15.én volt ovum a naptár szerint, de már 13.ra is közepes esélyt ír a teherbeesésre. FONTOS! ciklusom rövid 21-24 napos.. nagyon max 26.

Pontosan sosem tudom mikor fog megjönni. Ha pénteken(március 1) tesztelek az nem túl korai?

Lehetek várandos?

Tüneteim is vannak bár bebeszélni nem akarom..de 2-3 napja rettentő álmos vagyok, alvás közben kb 4x megyek pisilni, hányingerem van szinte egész nap, továbbá a mai napon(24.én) szex kozben fájt a hasam, ezen felül olykor puffadok is. Kérlek válaszoljatok.


2019. febr. 24. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen hamar nem lesznek tüneteid.
2019. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
A tünetek a 3.-4. hónap körül jönnek elő, de ez nem jelenti azt, hogy nem vagy terhes. Ha márc 1-én nem mutatja ki, még akkor sem biztos, hogy nem vagy terhes
2019. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2019. febr. 24. 17:26
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

A tünetek nem a 3.-4.hónap körül jönnek elő. Általaban pl a hányás a 3.-4.hónap körül már megszűnik.

Számold ki,h 24 napra kb mikor kéne megjönnie és rá egy-két hétre tesztelj.

2019. febr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Sok mindenki azt hiszi hogy menstruàlciója előtt már terhes tünetei vannak miközben semmi köze nincs hozzá hiszen még be sem ágyazodott ha meg igen akkor sem jellentkeznek a nem várt előtt már 4-5 nappal maximum csak azt akarja hinni mert pár ember megérzi akkor már biztos ő nála is ugyanezek a tünetek. Az állandó pisilési inger is inkább 5 hét után jellentkezik utána meg egyre jobban fokozódik ahogy nő a méh, a puffadás is lehet előjele a terhességnek de ez sem garantált, sem pedig a mellfájdalom és a rosszullétek. Nálam pl csak a puffadás volt de akkor se tudtam hogy terhes vagyok meg a mellfeszűlés és a görcsök, 5. héten kezdőttek a rosszullétek, volt hogy éjszaka arra kelltem hogy szédültem és hányingerem volt, aztán mindig felkeltem arra hogy fájnak a melleim minden fordulásnál azóta melltartót se tudok hordani mert nagyon fájnak.

Mióta probálkoztok hogy ennyire figyeled magad?

2019. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 SMMeli válasza:
En a negyedik gyermekemmel vagyok varandos. 9 hetbe vagyok de mar 2 hetes terhesen voltak tuneteim... mindel tudtam mar azokba a napokba hogy terhes vagyok. A terhessegi tesztett az elso kimaradt menstruacio napjan csinald meg. Attol hamarebb szinte felesleg.
2019. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm szépen! :)

Csak az a probléma hogy nem pontos a ciklusom...a 21 nap szerdan fog letelni, általában 21,22,23 napra jön..azért gondoltam, hogy pénteken tesztelek ha addig nem jött reggeli elsőből.

Nem olyan rég ez a 3. hónap, de már nagyon várjuk és most próbáltam nagyon pozitívan állni hozzá, hogy sikerünk lehet, és már igazán izgulunk! :)

2019. febr. 24. 18:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 1-2 olyan hónap után amikor sajnos negatív lett a teszt, inkább megvártam azt hogy meglegyen 1 hét késés
2019. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az első 2 hónapban nem teszteltem 1x sem, csak vártam...és sajnos meg is jött.. de akkor nem is éreztem tünetet
2019. febr. 24. 18:30
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a pozi tesztek előtt is voltak már tüneteim. Az első terhességemnél még hánytam is mielőtt késett. Most meg egy héttel az elmaradt menszesz előtt furcsa fémes ízű volt a szám és egy két ital, étel furcsa ízű volt. Ilyen azelőtt sosem volt és most is kb egy hétig tartott.
2019. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!