Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, kiknek párjuk este...

Kismamák, kiknek párjuk este 7 8 körül érnek haza, mivel töltitek az időtök? Mit csináltok egész nap? Nem utáljátok hogy ha hazajön végre, eszik, fürdik és alszik is?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 12:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig is itthon dolgoztam, fordítok egész nap, most is ezt teszem gyerek mellett is. Már megszoktam.


Este elmegyünk még együtt sétálni egy órára, ti is próbáljátok meg és akkor talán jobban érzed majd magad.

2010. júl. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez a helyzet, de sajnos ezt kell elfogadni. nem nagyon várok tőle mást, mert tudom, mennyire kimerül a 12 óra munkában, így mindenben segítem, hogy ki tudja pihenni magát, itthon nem kell semmit csinálnia, csak ha pihenőnapos. Szóval nem utálom, megértem, mert én is dolgoztam így, és nagyon durva volt nekem is. Az időt nekem sem könnyű eltölteni, házimunka, kis torna, séta, és próbálok minél több emberrel találkozni. De sokszor nem találom fel magam így sem.
2010. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom sajnos még 8-kor sem ér haza. 10-koe elmegy dolgozni és hétköznap éjfél körül, hétvégén pedig hajnal 4 körül ér haza. Sajnos ilyen a vendéglátás. Nagyon rossz, mert alig találkozunk és sokat vagyok egyedül, heti 5-6 napokat dolgozik. Én mindig megvárom, és mikor hazajön akkor egy órát beszélgetünk, "játszunk" a picivel, mert ő is mindig megvárja amíg hazaér, de komolyan, addig rugdos, hazajön akkor simogatjuk visszajelez és ő is elalszik, meg mi is. Persze hétvégén nem bírok fentmaradni éjjelig, de ha hazajön felkelek.

Sajnos csak így tudjuk megoldani, de már én is sokszor úgy érzem, hogy befordulok, már semmi nem köt le, a házimunkát megcsinálom és onnantól kezdve nem tudok magammal mit kezdeni.De már csak 2 hetünk van, azt már kibírom valahogy, utána meg a baba úgyis lefoglal majd:)

2010. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
hasonlo a hejzet nalam is,de nekem mar van egy kisfiam ugyhogy van mit tenni egesz nap,hazimunka,seta reggeltol estig aztan varjuk a hetveget hogy kimozduljunk egyutt a papaval,de sajna valakinek dolgozni kell ezert nem szabad allandoan szekalni a masikat.Ha meglessz a picid akkor meglasd nem sokat fogsz unatkozni.addig meg baratnozzel,filmezzel,pihenjel,kenyeztesd magad pl arcpakolas,manikur stb,olvassal es vard a ferjed finom gyertyafenyes vacsival es akkor eszreveszi hogy most nem szabad elaludni;))))
2010. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Amikor a lányommal voltam terhes a férjem a 40 hétből kb. 15-öt gyakorlaton volt- katona- örültem ha itthon volt.

Nem utálom hogy hazajön és ágy mert tisztelem benne hogy a hivatásának él bármilyen nehéz is néha én mivel őt választottam ezt az életet is megkaptam vele.


-lefoglaltam magam s bár sokat voltam otthon barátnőztem is és esténként készitettem a születendő babának valami egyedit. eltelt az idő vele én sem unatkoztam.


-most hogy a gyerek is megvan sem bánom hogy néha egyáltalán nem tud hazajönni mert akkor szoktuk a turikat járni a cseppel hogy beszerezzük a ruhatárát -ez már a szokásommá vált -

2010. júl. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,ha meglesz a baba még nehezebb lesz.Én 3 gyerekkel vagyok állandóan,mert 12 órában dolgozik az ember és tök fárasztó,ráadásul nincs senki akivel beszélgethetnék.Sokszor úgyérzem begyagyulok!
2010. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én nem az apukát utálom kedves utolsó, hanem hogy ennyit kell dolgoznia és mire hazajön nem tud mást csinálni csak enni fürdeni és alvás. Persze megértem mert értünk dolgozik, és utálom azt hogy nem tudok neki segiteni, valami kis munkát bevállalni, hogy ne kelljen neki ennyit stresszelni hogy legyen pénz, de sajna nem tudok:(!
2010. júl. 2. 12:38
 8/20 anonim ***** válasza:
én öt óra körül érek haza, így ezt az időt általában az otthoni teendőkkel töltöm (még kevés is rá). aztán közös vacsi, meg amihez kedvünk van
2010. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én egy szóval sem mondtam hogy utálod az apukát.Én azt mondtam nehéz lesz,nekem is az!
2010. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
12.45 ne hari nem neked szántam hanem az előtted lévőnek:) BOCSI!!!
2010. júl. 2. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!