Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Attól lehet baja a babámnak,...

Attól lehet baja a babámnak, hogy szinte egésznap nem eszek?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul vagyok egész héten. Még csak pár hetes vagyok,de a rosszullétekkel sajnos most kezdödtek el. Egésznapos. Fáradtság, erötlenség, szédülés, de ami a legrosszabb, a kínzó rossz szájíz,és egésznapos hányinger. Mellfeszülés néha rosszabb, néha jobb. Azt nem ézem most annyira vëszesen. Az is lehet baj? Egész héten alig ettem, semmi se megy le, folyadék se nagyon. Legalább vitamint szedek, keservesen lemegy, szerencsére ki nem jön. Más is volt/van így? Nem lesz baja a babának ugye? Remélem javul a helyzet. Próbáltam eröltetni az evést, de csak rosszabb lett. Ha így megy tovább, felkeresem az orvost. Elsö baba egyébként.
2019. febr. 28. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

A baba elveszi a te szervezetedből amire szüksége van, így a te gyengülsz le.

Inni próbálj minél többet, akár csak kortyonként is.

Kitartás!!

2019. febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, az enyémnek se lett, pedig szülésig hánytam.
2019. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem, de neked lehet. Igyál 100%os almalét és egyél ropit.
2019. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A folyadékbevitel legyen meg, a többi nem számít.

Egyél akkor és annyit, amennyit kívánsz és bírsz.

A szerencséd van, az első trimeszterrel vége lesz ennek az állapotnak, de sajnos van akinél akár szülésig is kitart.


Hajrá!

2019. febr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!