Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barna folyás 17 hetesen?

Barna folyás 17 hetesen?

Figyelt kérdés

2019. márc. 1. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Orvos!
2019. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A barna folyás sosem jelent jót.Irány a doki a biztonság kedvéért
2019. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Voltam,azt mondta semmi komoly.Melyen fekszik a lepeny.De meddig lesz ez így.Az első 12 hetet is végig marnaztam.Majd elmúlt 3hetre,és most újra.Mar kezdek megőrülni
2019. márc. 1. 13:56
 4/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok,nekem is mélyen felszik (fedi a méhszájat), pedig 27 hetes leszek.. én már nem is reménykedek,de nálad még lehet rá esély, hogy feljebb kúszik!:)

Az én dokim azt mondta, hogy mélyen fekvő lepénynél a legkisebb vérzésnél is irány a kórház, jól tetted, hogy bementél.

Szuper,hogy minden ok veletek.:)

2019. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem már 4cm-re van a mehszajtol.Kezdetben picit rálógott.Azt mondta a doki a barna nem gond csak az erős verzes.De nem ertem,ha már feljebb ment,miert van?Neked hany centire van a mehszajtol?
2019. márc. 1. 15:27
 6/13 A kérdező kommentje:
Most látod,hogy a tiéd fedi a mehszajat.Van valami panaszod?Pihenned kell vagy mit mondott a doki?
2019. márc. 1. 15:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Sztem lásson orvos. Nem latsz magadba. A mélyen tapadó lepény miatt lejet de ha az feljebb húzódott és egyszer már véget ert a vérzés barnázás, az hogy ennyi idő múlva újból kezdődik engem megrémisztene pláne hogy 17 hetes vagy már. Orvos. Lehetőleg most. Inkább félj mint megijedj!!
2019. márc. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Voltam hétfőn,azt mondta attól van,hogy a lepeny melyen fekszik.Semmi mást nem mondott.Csak furcsállom az egeszet.
2019. márc. 1. 21:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Én akkor is visszamennék. 17 hetesen ez így nem jó. Kapsz rá valamit? Rutascorbin nospa diaphillyn vagy valami? Mit mondott? Feküdj vagy nem? 3x volt ilyenem. Az első volt a legszarabb 12 hetesen letörött egy darab a lepényből. Kórház egy hétre utána meg fekves itthon a 19. hétig. Addigra jó helyen volt a lepény. De amikor elmúlt a verzés barnázás már nem.jött vissza.
2019. márc. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy nem kell pihennem.Ha 24orat pihennek akkor is lenne.Nyilvan pihének.Rutascorbint és magnéziumot szedek.Hany napig tartott a barnazasod?Az mit jelent hogy jo helyre került?Hany cmre volt a mehszajtol?
2019. márc. 2. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!