Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kutyám jól ráugrott a hasamra,...

Kutyám jól ráugrott a hasamra, ugye nem lehet baj?

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok, a kutya 3 kg, pont a méhemnél rugdos a baba és pont oda ugrott rá jó nagy lendülettel... annyira megijedtem, és beparáztam! Egy takaró volt rajtam, az talán valamennyire hárított még.Fájni nem is fájt, inkább csak nagyon megijedtem és éreztem, hogy jó erővel sikerült eltalálnia... :( :(

2019. márc. 4. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt csinálta az én 3kg-os kutyusom is, csak még a 13-15. hét körül, semmi bajunk nem lett, de az ijedségtől én is sírtam vagy 2 órát :D
2019. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én is jól kisírtam magam, annyira de annyira féltem őt és ez nagyon megijesztett
2019. márc. 4. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja
2019. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz baja ne aggódj jól ki van parnazva bélelve.

Nekem nem kutyám van, csak 11 kilós másik gyerekem aki bizony volt már hogy hisztiroham közepette megrugott vagy viccesen rám akart ugrani és félig sikerült is neki.

2019. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15kg-s gyerekem esett rá véletlenül a hasamra 34.héten..semmi bajunk :)
2019. márc. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
10 kg-os tacskóm huppant a 7 hetes pocimra. Remélem nem lesz baj.
nov. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!