Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek voltak tünetek a...

Nektek voltak tünetek a terhesseg legelejen?

Figyelt kérdés

Ha minden jól megy most léptem be a 3. Hétbe. Nyilván ez meg csak találgatás. Most van péteresem. Kicsit erzem a hasamba enyhe fájdalmat. Nem gatol a napi dokgokban és gyógyszert sem igényel.

Beképzelem vagy előfordulhat hogy most ágyazódik be?


2019. márc. 4. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, de később sem
2019. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne képzelődj, ennyi idősen kb esélytelen érezni bármit. Nekem az első tünet, amikor még nem tudtam, hogy terhes vagyok, tehát a legkorábbi az ÉHSÉG. Faltam, ettem, amit értem. Szédültem, remegtem, rosszul voltam, ha nem ettem.
2019. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Most csak én nem értem h miért lenne "terhes tüneted" ha még csak most van pé-d?

Hogy léphetsz a 3. Hétbe, ha még csak most van a peteérés?

2019. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A terhességét az utolsó mensi első napjától számoljak. Tehát amikor valakinek késik a menyije mar 5 hetes terhes :) 2 hét mulva kell megjönnie

Nyilván meg nem lehet fizikai értelemben terhességről beszelni de apró jeleket mar gondoltam lehet erezni a beágyazódás alatt

2019. márc. 4. 18:32
 5/11 A kérdező kommentje:
Mensije*
2019. márc. 4. 18:33
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem de akinek már peteereskor terhes tünete van, az inkább pszichés. Beagyazodas után is pár napig alig van kapcsolat az anya szervezete és az embrió között.

Nekem soha nem volt semmi tünetem a 6.7.hetig.

2019. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia. Leirom hogy nekem mi volt. Én terhesség előtt dohányoztam. Aztán egyik napról a másikra szedultem tőle, hányingerem lett. Kaptam is az alkalmon le is tettem. Utána kB 2 hétre rá bementem szokásosan dolgozni de úgy éreztem magam mint ha másnapos lennék de nagyon durván. Szédültem, alig hallottam, rosszul voltam, nem fogtam fel hogy mit mondanak nekem. Persze nem ittam egy korty alkoholt sem soha. Az nap pont úgy alakult, hogy nem tudtam haza menni mert nem volt buszom így a szüleimnél aludtam. Amikor oda érzem este 8kor mint akit leütöttek már aludtam is. Soha nem fogom elfelejteni azt az érzés amit azon a napon éreztem. Utána hónapban nem jött meg, de volt hogy késett elég sokat, ezért vettem egy tesztet és pozitív lett. Utána pedig orvos és már 1 hónapos terhes voltam. Lehet hogy csak a véletlen műve hogy akkor lettem rosszul de én azért valahol mélyen tudom, hogy a kislányom jelzett, hogy neki ez nem lesz így jó
2019. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

De, ha most van peteérésed, akkor szerinted mi a kiskutyafüle ágyazódik be?

Ugorj neki mégegyszer annak, hogy utánaolvasol a tested működésének, mert képzavarban vagy.

2019. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez nem jól tudod!

Kicsit összezavarodtak benned az infók! Peteérés után akár 10 nap is lehet a beágyazódás.

Nem úgy működik h mist péd vad, reggel eljaotad a férjed és már terhes vagy....

Addig pedig nem beszélünk terhességről, még nincs meg a megtermékenyülés, beágyazódás.

Tehát ilyen nincs h most van péd, de te már 3 hetes terhes vagy!

Egyébként peteérés átlag 14. napon van. Az pedig 2 hét!!!

2019. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Beképzeled. Mi ágyazódik be, ha most van peteérésed? Valóban utolsó menstruációtól számolják, de ez nem azt jelenti, hogy az 1. terhességi héten már tüneted van, mert valójában akkor még nem is vagy terhes.
2019. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!