Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mi segített terhességi...

Nektek mi segített terhességi reflux ellen?

Figyelt kérdés
Nálam már elviselhetetlen, és semmi nem használ. Már elegem van. Ugye ez elmúlik szülés után? Remélem. Mert ezelött nem voltak ilyen bajaim. Minden a terhességel jött sajnos.
2019. márc. 4. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ludea nevű gyógyszer, nőgyógyász írta el. Egy megváltás volt. A szülés napján hagytam abba és azóta se volt rá szükség.
2019. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a rennie de gondolom ezeken mar tulvagy. Egyebkent, igen elmulik.
2019. márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is föliratom azt a gyógyszert, mert nem bírom tovább
2019. márc. 4. 20:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem terhesség előtt is volt refluxom,alatta pedig vészes hányásom miatta.

A bevált gyógyszert nem szedhettem de a salvus víz egész jól bevált.Ja és kerüld a szénsavas üdítőket,paradicsomos,fűszeres,zsiros kajákat és enyhülni fog remélhetőleg

2019. márc. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a Ludea vált be. Mikor már véreset hánytam a szétmart nyelőcsövem miatt, akkor irta fel az orvos. A szülés utan mintha elvágták volna.
2019. márc. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!