Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem kapott el még a...

Miért nem kapott el még a vásárlási láz? 19+3 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Nézelődni szeretek, néha, de ha látok is valamit, nincs kedvem megvenni, hogy nem tetszik, drága, majd látok még szebbet... Hogy lesz így bármije a kisbabámnak? Nem spórolni akarok, már régen félre van téve a kelengyepénz.
2010. júl. 2. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ehhez vásárlási láz. Elmész és megveszed ami kell és tetszik. Ilyen egyszerű, vicces hogy nem tudnak már mit kitalálni a kismamák, már a lehetetlen is túlbonyolítják.
2010. júl. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! én 26 hetes vagyok, de még csak most kezd elkapni a vásárlási láz :) nyugi, még egyáltalán nem vagy lekésve semmiről sem :) még nekem is rengeteg időm van, nem kell azt úgy elsietni, jól meg kell fontolni, hogy mit kell megvenni, mert aztán elszaladhat a ló ilyenkor és csupa felesleges dolgokat vásárolunk össze :) legalább is én még átgondolom egyszer, aztán írok egy listát :)
2010. júl. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert te normális vagy.
2010. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem meg a szülés előtt,csak a legszükségesebb dolgokat.A többit kinéztük a boltokban,és csak akkor vettük meg,amikor már megszületett.
2010. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is csak 29 hetesen kezdtünk el vásárolni...szerintem nem gáz, minek előbb???
2010. júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyebkent is ilyen tipus vagy, akkor nem kell kifordulnod onmagadbol csak a terhesseg miatt. A pocakbaba nem lesz attol egeszsegesebb, szebb, nagyobb, hogy mar husz hetesen varja ot a hiper-szuper gyerekszoba csili-vili babacucokkal. (Viszont a boltosok annal jobban orulnek ennek a jelensegnek.)

En sohasem voltam nagy vasarlo. Vettem, amire szuksegem volt (mivel a munkam miatt jo megjelenest kellett biztositanom, meg egyebkent is szeretek csinosan oltozkodni, igy eleg sok dologra szuksegem volt). De nem vasaroltam lepten-nyomon, amit meglattam, hanem amikor volt idom, havonta 1-2 alkalommal, akkor sorra jartam a kedvenc helyeimet es megvettem, ami kellett. De nem tobbet.

A babakelengyevel is igy tettem. A terhessegem elejetol havonta tettunk el x osszeget erre a celra. A 30. hettol nezegettem neten, hogy kb mit szeretnek, mire lehet szukseg, mi mennyibe kerul. Osszeirtam, 34 hetesen egy delelott megvettem minden nagy dolgot. Babakocsit, agyat, matracot, furdetoallvanyt, hianyzo ruhakat. A piperecuccokat meg az egyebkent is esedekes havi vasarlaskor vettem meg. Ennyi.

A masodik babank hamar jott, neki alig vettem valamit, mert megvolt minden, amire szukseg volt, csak azert nem vasaroltam pluszban, hogy ne 15 darab 62es ruhacskat kelljen par het hordas utan elraktarozni a padlasra, hanem 20-at.

Amiota kint vannak a babak, azota annyi valtozott, hogy figyelem az akciokat. A fogyoeszkozoket (pelenka, torlokendo) sem szeretem gyakran vasarolni, ha jo arban van, akkor inkabb megveszek 1-2 havi adagot, hogy ne legyen ra jo ideig gondom.

Ha megtetszik egy-egy jatek, hasznalati eszkoz, amirol gyanitom, hogy a fiaim orulnenek neki, akkor megveszem, mindegy, hogy mennyibe kerul. Nem azert mindegy, mert olyan sok penzunk van, hanem azert, mert nem veszek nekik hetente aprobb, gyakran hasztalan csecsebecseket, hanem azt a penzt szivesebben aldozom ertelmes (vagy annak tuno) dolgokra.

2010. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!