Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki fogyott az első timmeszter...

Aki fogyott az első timmeszterben annak hogy alakult a sulya?

Figyelt kérdés
Masodik babát varom de az elsonel nem fogytam. 1honap alatt 5kg fogytam es meg most is sokat hányok alig birok enni valamit.
2019. márc. 7. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem hánytam sosem, de mindkettővel fogytam az elején. Az elsővel 4 kilót fogytam, a vége plusz 10 lett, szülés után 12 ment le. Szóval 2 kg fogyás maradt is. 😊 A másodikkal 5 kg-t fogytam, a vége plusz 8 lett, a mérleget közben eltörte a nagy, így nem tudom, most hány kiló vagyok, de 4 hetes a kicsi és azokat a ruhákat hordom, amiket a nagy előtt, szóval több biztos nem vagyok most sem.
2019. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Vészes hányasban szenvedtem a 16. hétig. 55 kg voltam,aztán lefogytam akkor 49re.Most vagyok 23 hetes és már a 61et taposom lassan.

De a dokik mondták,hogy nem sok ,mivel először is csak visszajött az elvesztett súly aztán csak 6 kg pluszban igy :)

2019. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nagyob tartok attol hogy meg fogyni fogok sajnos alig marad bennem valami. Probalok tobbszor kevesebbet enni. Nincs olyan nap hogy ne hannyak 4-5 szor egy nap. Mar nagyon kivagyok. Es nem csak reggeljon ram hanem egesz nap.
2019. márc. 7. 21:58
 4/15 anonim ***** válasza:
Én sokat fogytam a 20. hètig,pedig 1x sem hánytam,és ettem rendesen. Összesen szülésig 8kg-t híztam. Nagy része szüléssel el is tűnt (gyerek+placenta,magzatvíz stb)
2019. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2es vagyok! Ne félj,nem gáz ha fogysz és napi 4-5 hányás még istenes. Én 30-40szer hánytam,többször kaptam infúziót,mert kiszáradtam majdnem. De a baba semmit nem érzett ebből. Próbálj máshogyan étkezni és igyál sokat.
2019. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Probalok oda figyelni de van mikor ugyan az a kaja bent marad azt meg masik nap kijon. Van egy ket kaja amit mar kizartam. Neha maga a viz is kijon belollem.
2019. márc. 7. 22:19
 7/15 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz,de igazából erre nincs is megoldás max tényleg csak enyhíteni tudod azzal,hogy olyat eszel ami nem zsíros,nem paradicsomos,nem fűszeres...stb..amik alapból savat csinálnak. Magadba kell erőltetni mindent,ha kihányod ez van,de valamit muszáj mindig.
2019. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

3 kg ment le

Pedig nem hánytam, nem volt hányingerem


16 kg lett a vége pluszban ( 19kg híztam )


8 kg kevesebb voltam 1 héttel a szülés után, 2 hétre rá már csak 3 kg volt rajtam.


9 hónapos, 2 kg kevesebb vagyok mint terhesség előtt..


De még 8 kg minusz lenne jó, de nem diétázhatok, szoptatok

2019. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat hánytam a 16. hétig, addig lement 11kg. Aztán az visszajött, plusz még hozzá 16, de nagyon vizesedtem a végén, kórházból haza annyival jöttem, amennyivel kezdtem a terhességet.
2019. márc. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6 hét alatt lement 8 kiló. A víz,a cola,a dinnye s néha pár falatka maradt meg bennem. Majd a a 28. Hétig lement még 3,akkor magas vérnyomásom lett,felment 8 kiló,s ennyi is maradt a vége. -3 kg-al mentem szülni.
2019. márc. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!