Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lefeküdtünk a férjemmel,7hetes...

Lefeküdtünk a férjemmel,7hetes vagyok, lehet baja a babánknak?

Figyelt kérdés
3perc volt az egész, mert 3hete nem szexeltünk,(bâr tíltva nem volt). De belémélvezett. AZ az igazság, hogy én nagyon paranoiás vagyok, 5hetesen voltunk orvosnál akkor még csak petezsák volt, na már amióta megtudtam hogy terhes vagyok, azóta nem tudok megnyugodni, hogy minden rendben van e. Azóta nem is szexeltünk miatt am, mert féltem a babát. De most mind a ketten már ki voltunk, ezért megkockáztattam sajnos, de most meg még paranoiásabb lettem,férjem nem tud nyugtatgatni. 14.én megyünk vissza,akkor Minden kiderűl.
2019. márc. 10. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,mások is szexelnek terhesség alatt.Ha nem vagy "tiltva",akkor meg pláne nem tudom,hogy miért idegeskedsz.
2019. márc. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zoequeen ***** válasza:
94%
Miert lenne baj? En sokszor együtt voltam a parommal semmi baja nem lett.. most 5hetes a kislanyom .. nyugodtan együtt lehetek
2019. márc. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Orvos nem tiltotta, igazából rá se kérdeztünk, igazából semmit nem mondott, nem valami közlékeny, én kérdeztem rá, hogy minden rendben van, mondta hogy igen csak még nagyon kicsi, semmit se látni hagyni Kell idöt, hogy nöjjön. Na most eltelt 3hét,egyszer se volt egy csepp vér sem január 10.-e óta,és erös görcsök se. De szerintem dokit lecserélem. Inkább fizetek 10-essel többet, de ahol foglalkozzak is velünk legalább
2019. márc. 10. 16:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a terhesség alatti szex bajt tudna okozni, akkor már kihalt volna az emberiség. Ha a doki nem tiltott tőle, nincsenek panaszaid, akkor nem lesz baj.
2019. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi végig együtt voltunk a férjemmel, a terhesség legelejétől a végéig, amikor is sajnos kórházba kerültem, akkor már nyilván nem. Semmi gond nem volt belőle. Ha nincs tiltva, akkor szabad. Ha meg olyan gond van a terhességgel, akkor sajnos akkor is abba marad, ha nem él nemi életet az ember.
2019. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van, ha megakar születni, úgyis meg fog. Ha nem,ha meg ígyse-úgyse marad meg, akkor annak úgy kell lennie.
2019. márc. 10. 19:46
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Nyugodj meg! Ami jó a mamának az jó a babának is. Ha orvos nem tiltja az utolsó percig lehet szexelni. Én most 14hetes vagyok, de érdekes módon nem igazán kívánom, az első terhességnel sokkal jobban odavoltam. De tényleg ha jól esik, csináld. :)
2019. márc. 11. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!