Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ettől bármi baja a...

Lehet ettől bármi baja a babáknak? Kilenc hetesek leszünk holnap. (UH csak jövő héten lesz)

Figyelt kérdés

Tegnap reggelre torokfájással ébredtem, begyulladt :-(

37,3 volt a legmagasabb hőm, de lement szépen magától, egy kis csukló borogatással (nem vettem be gyógyszert). Semmi más bajom nincs. Mára jobban vagyok, de a torkom még azért fájdolgál. Sós vízzel gargalizálok, méz, citrom, tea, sok gyümölcs.

Remélem megnyugtattok.


2019. márc. 11. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Nyugodj meg, semmi baja nem lesz ettől a babának. A magas láz lenne rá veszélyes, azt csillapítani kell, de neked az nem is volt. Sokan szednek terhesen gyógyszereket, antibiotikumot is, ha az orvos szükségesnek tartja, tehát ha komolyabb baj lenne se kell megijedni. Úgyhogy nyugi, ez nem vészes. :)
2019. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz tőle semmi baja :)

A 37,3 még csak nem is magas! Nekem alapból ennyi volt a hőm az első trimeszterben, ebből tudtam elsőnként, hogy valószínűleg összejött :)

38 fölött kell csillapítani, és akkor is paracetamol tartalmú gyógyszer jöhet szóba. Panadolt pl nyugodtan lehet bevenni.

2019. márc. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, megnyugtató ezt olvasni :)
2019. márc. 11. 14:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem arcüregggyulladásom volt kb. 4 hétig (asszem 15-19 hét között kb). Egy hétig szedtem antibiotikumot is rá. Nem lett semmi bajunk hálistennek :)
2019. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!