Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem "fáj" már az orgazmus?

Miért nem "fáj" már az orgazmus?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, lassan 8hetes(2-3nap híján). Eddíg fájtak az orgazmus, volt spontán orgazmusom, görcsös, fájdalommal, ami bár egy perc után elmúlt. A férjemmel szexeltünk/szexelünk, hetente, kéthetente egyszer, kétszer, és nincsenek már azok a fájdalmas kis görcsök, mint ezelött. Kb.4-5-6.-ik héten fordultak elö. De csak egy percig, utána elmúltak. Utolsó menzesz óta egy csepp vér sem volt, ennek már több mint két hónapja, és erös fájdalom, görcsök se.
2019. márc. 13. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Örüljünk neki hogy nem fáj az orgazmus. Szerintem akkor van baj ha fáj
2019. márc. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem pl sosem fájt....
2019. márc. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is az elején pár hétig volt ilyen, aztán magatol megszűnt. Ennek csak örülni lehet 🙂 az orvosom azt mondta ez a kis görcs normális, csak nem mindenkinél fordul elő
2019. ápr. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!