Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orgazmus terhesseg alatt?

Orgazmus terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok, 2x volt verzesem az elso trimszterben mert a mehlepeny a mehszajon volt de szepen felhuzodott. Ezt leszamitva tulajdonkeppen panaszmentes a terhessegem. Lehet hogy butan hangzik de megis nagyon alig tudom elengedni magam ha szexelunk, nem is tudtam elmenni amiota terhes vagyok, ami azert rossz mert kozben meg vmi iszonyatosan kivanos vagyok, legszivesebben egesz nap maszturbalnek:D mar elnezest hogy ezt igy leirom de igy van. Nem okozhat a babanak semmi bajt az orgazmus ugye. Mert ugy olvastam h az mehosszehuzodast okoz. Elnezest ha nagyon gaz a kerdes, tudom hogy masok rendszeresen szexelnek terhesseg alatt, de akkoris ugy felek...
2019. jan. 26. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Dehogy! Csak nyugodtan. Nekem annyi volt, hogy az orgazmus méhösszehúzódást okoz, ezért akkor jobban keményedett a pocim. De ami a mamának jó az a babának is. :) Persze nem "úgy".
2019. jan. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Semmi baja nem lesz a gyereknek tőle. Ne aggódd túl. Szexeljetek nyugodtan, mert ha nem teszitek, akkor stresszes leszel (a férjed meg különösen) és az már tényleg nem tesz jót a gyereknek.
2019. jan. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

elvileg nem okozhat gondot! bár én ilyen előzményekkel nem mernék szexelni..rettegek a koraszüléstől

szerencsére a párom megérti ezt, és egyáltalán nem stresszes...lehet másképp is örömet okozni :)

2019. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Nyugodtan engedd el magad, nem lesz semmi bajotok, sőt... 😊
2019. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Ezt a sok irigy nőt, komolyan... 😂
2019. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Parancsolsz?😅
2019. jan. 26. 18:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért van mindenki lepontozva??? Szerintem a válaszoló is erre céloz "ezt a sok irigy nőt..." hozzászólással
2019. jan. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jaa ertem nem tudom en eddig nem pontoztam senkit de most megy a zold jel mindenki hasznosat irt:)
2019. jan. 26. 19:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem szokott lenni álmomban is, ami teljesen spontán, nem tudom megelőzni, csak felébredek rá.

A terhesség legelején, kb 5 hetesen okozott kb 2 alkalommal egy kis görcsöt, de akkor egyébként is voltak görcseim, viszont azóta sem volt semmi, ha a férjemmel voltam együtt akkor sem. Most 18 hetes vagyok.

Szóval nyugodtan engedd el magad, amíg nem mozdul meg a baba, mert ha addig vársz, utána fejben nehezebb lesz, ha eleve ilyen gátlásaid vannak.

2019. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem voltunk tiltva a szextől. Szerintem minden együttlétnél volt orgazmusom.

Jól írják, ami jó a leendő anyának, jó a babának.

Nő a pocak, és akkor sincs tiltva, igenis élvezzétek egymást.

A lánykám a pociba nem mocorgott. Lehet akkor aludt.

Mert a szülei szeretik 1mást.

Jó családom lesz.

2019. febr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!