Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fáj az orgazmus terhessé...

Miért fáj az orgazmus terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Még csak pár hetes vagyok, még orvos se látott. Lefeküdtünk a férjemmel, mert egyébként eddíg panaszmentes voltam. Maga az aktus az nem fáj(de nyílván érzékeny ebb vagyok, mint normál esetben) de orgazmus után fáj kicsit ott lennt. Pár percig aztán elmúlik. Vérzés hál'Istennek nem volt. De ez mitöl lehet? Inkább ne csináljuk amíg nem néz meg az orvos? Mert én nagyon félek, nem szeretnék elveszíteni a babámat, csak emiatt.
2019. febr. 20. 01:41
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Én a helyedben nem csinálnám.Elsö terhességemnél volt így a legelején,és (biztos nem ettől) de véreztem sokáig.hematómám volt és mikor együtt voltunk még nem tudtam róla.biztos azért fájt.most a második terhességemnél dokim 12 hétig nem ajánlotta pedig most problémamentes.mostanában néha enyhén összehúzódik tőle a hasam de nem fájdalmas.de már 33hetes vagyok.szóval én a helyedben nem.csinalnam föleg igy hogy fáj ...
2019. febr. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kéne fájnia, ha egyébként minden rendben.
2019. febr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát én biztos nem csinálom többet. Nem akarom hogy baj legyen. Szerintetek ennyitöl baj lehet?
2019. febr. 20. 12:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddíg kétszer voltunk úgy együtt a férjemmel, akkor nem fájt az orgazmus végülis. A férjem óvatos is volt. Kétszer volt spontánorgazmusom reggelente, na zok után fâjt vagy egy-egy percig intenzívebben mint egy enyhe menstruáció görcs. Aztán elmúlott. A férjemmel leálltunk, én masztizni nem masztizok, próbálok ezeket a spontán krgazmusokat elkerülni, mert szerintem azok intenzívebbem, mint a férjemmel való szeretkezés után. Azóta nem is volt. Csak nagyon félek, hogy ártott e, ártottunk a babánknak. Remélem nem. Szerintetek ettöl lehet valami baj? Vérzés, meg görcsök azóta sincs.
2019. febr. 20. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!