Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a baba szívét láttuk...

Ha a baba szívét láttuk dobogni a monitoron, akkor szívhang is van biztos?

Figyelt kérdés
Sajnos az orvosnak nem valami modern, jó gépje volt, mindent láttunk, kérdeztem is hogy minden rendben van e, nem valami közlékeny, de azt mondta, hogy minden rendben van. De hallani nem tudtuk sajnos, mert nem volt neki az az izé, EKG vagy mi, ami mutatja a baba szívjangját.
2019. márc. 14. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Csak nem volt hang a gépen. De van szivhang persze.
2019. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze

Csak nem kapcsoltak hangot


A hangot sokszor elég látni :)

2019. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát az én orvosom egy nagyon hideg ember az biztos, azt se mertem kérni, hogy kapcsolja be a hangout, egy "minden rendbennel" elintézte.
2019. márc. 14. 22:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Mielőtt kezdődne a pánik, gondold végig:


Amikor neked EKG-t csinálnak nem hallani a szívhangod, mégis ver a szíved és a papír alapján látják, hogy minden rendben van-e. Ez miért lenne más? A monitor kiírja az értékeket, ez kell az orvosnak is.


Hangot nekünk sem mutatott minden orvos, de nem volt okom kételkedni, amikor azt mondták, hogy minden rendben. :) Nyugodj meg.

2019. márc. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden rendben van, viszont ha rideg az orvosod, akitől kérdezni sem mersz, érdemes lenne váltani, hiszen így nem fogsz tudni vele együttműködni sem a várandósság sem a szules alatt.
2019. márc. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, váltani is fogunk, áprilistól.
2019. márc. 15. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!