Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes vagyok, de párom nem...

38 hetes vagyok, de párom nem fogja fel, hogy már akármikor szülhetek?

Figyelt kérdés
Második babánk, elsővel nem volt ilyen probléma, mert elfértünk 1 szobába, de mostmár nem. Vettünk tavaly egy felújítandó házat, de nem lesz kész idén, sőt lehet még jövőre sem, mert párom műhelye az első, ami hamarosan elkészül. Ezen túl tettük magunkat, mert 2 nagyszoba+konyhás a jelenlegi lakhelyünk, tehát elvileg elférünk. Sajnos a másik szoba több mint katasztrófa. Nem volt festve 6 éve, a falak penészesek, hiába fújkálom rendszeresen penészölővel, arról nem is beszélve, hogy alig lehet beférni abba a szobába, annyi szemét van ott. Én mindent eltakarítottam, ami az enyém vagy nincs rá szükségem, de ez nem sok dolog volt sajnos. A párom cuccaival, szemeteivel van teli az egész. Ott van egy hatalmas kondigép, ami szerinte jó is lesz ott továbbra is. Csomó horgászcucc, rossz ülőgarnitúra szivacsos alja, amit 12 éve nem enged kidobni, rossz vasaló deszka, 3 rekesz üres sörösüveg, amit németben lehet csak beváltani, ezt sem engedi kidobni. 2 doboznyi porfogó, amit én szedtem össze, hogy ne a lakott szobánkban foglalja a helyet. Van benne gumicukor fogsor, dupla cicis cumi, velencei maszk, rossz állapotban lévő képkeret, porcelánok, nem működő óra stb. Amiket nem szabad kidobni, mert azok neki emlékek. Van még egy sosem használt ezer éves fritőz több doboznyi üres műanyag flakon, a munkához szükséges műszerei, vegyszerei, munkaasztal, műhelypolcok mind ott vannak. Nagyon borzalmas a helyzet. Ha szóba hozom a dolgot, hogy el kéne pakolni a szobából ingerült lesz, közli velem, hogy minden marad ott ahol van, mert nincs kész a műhely, majd áprilisban. Lenne hova pakolni a, mert ott a vásárolt ház, ami pár házzal van csak arrébb, de hallani sem akar róla, hogy ő elvigye oda a cuccokat, mert ő nem fogja kerülgetni azokat a holmikat, pedig apukám is felajánlotta a segítségét. Szóval az a helyzet, hogy 38 hetes vagyok, a lányom jelenleg a baba ágyában alszik, hiába készült el az ágya, nincs hova rakni. Nem tudom mi lesz...😟 Nem értem miért csinálja ezt a párom, hisz tervezett baba, ő is várja, teljesült a vágya is és fiú lesz.
2019. márc. 15. 15:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Max. te várod ezt a gyereket.

Mi is lassan készültünk el a második érkezésére (felújítás után voltunk), de azért a finishre a legszükségesebbek megvoltak (kiságy, pelenkázó a helyén, hordozó útra készen..).

Kerek 38 hetesen szültem is.

2019. márc. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%
Ha kicsi eszed lett volna, akkor ELÖSZÖR rendbeteteted a lakást és csak UTÁNA leszel terhes!
2019. márc. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az okítást, de a 9 hónap elég arra, hogy az ember összepakoljon egy szobát és babaszobát csináljon. Elég rossz lett volna, ha nem jön össze és ott a babaszoba. Jövőbe látó pedig nem vagyok, nem tudtam, hogy így viselkedik majd a párom és a műhely sem időben halad...
2019. márc. 15. 15:49
 4/16 anonim ***** válasza:
40%

"de a 9 hónap elég arra, hogy az ember összepakoljon egy szobát és babaszobát csináljon"


A példád pont azt mutatja, hogy NEM elég ennyi idő, ha nincs akarat.

Egyébként valóban, egy nap alatt el lehetne készülni, de mindhiába ha csak te akarod.

2019. márc. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Ne haragudj, de én, így és ilyen palinak biztos nem szűlnék. Föleg hogy nincs hova rakd a gyerekeidet. Neki nem úgy néz ki, hogy a gyereked az elsök. Ez van. Viel Spaß
2019. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
"9honap elég arra, hogy Az ember osszekapjon egy babaszobat" nem mondo kérdezö? Csak te gondolod így, a ferjed szarik rá. Lehet csak te akartad azt a második gyereket
2019. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem, ő mondta, hogy szeretne másodikat, nem én hoztam fel a témát, és mivel imádja a lányunkat, jó apja neki, így képzeljétek nem merült fel bennem, hogy ez lesz.
2019. márc. 15. 16:09
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor intézkedj! Hívj segítséget, és vigyétek át a cuccokat a házba. Ha a férjed haza ér, közöld vele h akkor MOST döntse el h a továbbiakban itt akszik veletek, v a műhelyben, esetleg a cuccaival a házban!

Ha nem tetszik, mehet! Úgy sem túl nagy segítség ezek szerint!

2019. márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Hát ne haragudj, de ha a férjem így visslkedne mikozben en majdnem megszulom a gyerekét, én elküldeném a budos francba. Elég lenne a bajom, nem hogy még a hulyesegeivel foglalkozzak. A férj azért férj, hogy tamogasson. De a mai magyar nöknel úgy látszik az alárendeltseg, a befogom a szamat es elfogadom ami van a módi. Hát tudod mikor. Így jártál.
2019. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Biztos nem vártam volna ezzel a 38.hétig, már rég kihordtam volna onnan mindent.

Mostmár kérj meg pár barátot akik még a hétvégén kipakolnak, akár kifestenek, kitakarutanak.

2019. márc. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!