Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes vagyok, de párom nem...

38 hetes vagyok, de párom nem fogja fel, hogy már akármikor szülhetek?

Figyelt kérdés
Második babánk, elsővel nem volt ilyen probléma, mert elfértünk 1 szobába, de mostmár nem. Vettünk tavaly egy felújítandó házat, de nem lesz kész idén, sőt lehet még jövőre sem, mert párom műhelye az első, ami hamarosan elkészül. Ezen túl tettük magunkat, mert 2 nagyszoba+konyhás a jelenlegi lakhelyünk, tehát elvileg elférünk. Sajnos a másik szoba több mint katasztrófa. Nem volt festve 6 éve, a falak penészesek, hiába fújkálom rendszeresen penészölővel, arról nem is beszélve, hogy alig lehet beférni abba a szobába, annyi szemét van ott. Én mindent eltakarítottam, ami az enyém vagy nincs rá szükségem, de ez nem sok dolog volt sajnos. A párom cuccaival, szemeteivel van teli az egész. Ott van egy hatalmas kondigép, ami szerinte jó is lesz ott továbbra is. Csomó horgászcucc, rossz ülőgarnitúra szivacsos alja, amit 12 éve nem enged kidobni, rossz vasaló deszka, 3 rekesz üres sörösüveg, amit németben lehet csak beváltani, ezt sem engedi kidobni. 2 doboznyi porfogó, amit én szedtem össze, hogy ne a lakott szobánkban foglalja a helyet. Van benne gumicukor fogsor, dupla cicis cumi, velencei maszk, rossz állapotban lévő képkeret, porcelánok, nem működő óra stb. Amiket nem szabad kidobni, mert azok neki emlékek. Van még egy sosem használt ezer éves fritőz több doboznyi üres műanyag flakon, a munkához szükséges műszerei, vegyszerei, munkaasztal, műhelypolcok mind ott vannak. Nagyon borzalmas a helyzet. Ha szóba hozom a dolgot, hogy el kéne pakolni a szobából ingerült lesz, közli velem, hogy minden marad ott ahol van, mert nincs kész a műhely, majd áprilisban. Lenne hova pakolni a, mert ott a vásárolt ház, ami pár házzal van csak arrébb, de hallani sem akar róla, hogy ő elvigye oda a cuccokat, mert ő nem fogja kerülgetni azokat a holmikat, pedig apukám is felajánlotta a segítségét. Szóval az a helyzet, hogy 38 hetes vagyok, a lányom jelenleg a baba ágyában alszik, hiába készült el az ágya, nincs hova rakni. Nem tudom mi lesz...😟 Nem értem miért csinálja ezt a párom, hisz tervezett baba, ő is várja, teljesült a vágya is és fiú lesz.
2019. márc. 15. 15:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
96%
Közölném a helyedben a férjeddel, hogy vagy most nekiáll és kipakol, vagy abban a pár napban, amíg kórházban leszel a szülés miatt. El lehet dönteni!
2019. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%

Azt én sem értem, hogy tudtál idáig a férjedre várni, ha látod, hogy nem csinálja meg. Ha apukád is felajánlotta a segítségét... én vele vagy valami haverral, fizetett segítséggel tuti átvittem volna a félkész műhelybe vagy raktárba vagy bezsákolva a szabadba... a sok cuccot, aztán rendezgesse.

Anno nálunk is én festettem meg szereltem, újítottam fel bútorokat - mondjuk más ok miatt, de ez egy nőnek sem ördöngösség.

2019. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
Persze majd a 38.-ik terhességi héten én neki állnék kipakolni a férjem szemetét, meg cipekednék, meg barkácsolnék, festegetnék, aztán két festés közben kipottyanna a baba. Na ne vicceljünk. Mégis mire van a férj?? Csak arra hogy felcsináljon? Komolyan ez már tényleg átmegy lassan a muszlimok módijába. Hogy a férj azt csinál amit akar, leszar mindent, a feleség még kussol. Semmi önbecsülésetek?? Én megmondtam volna neki hogy álljon neki, ha meg nem, elköltözök anyámhoz, amíg észhez nem tér. Mondjuk én így be se vállaltam volna második gyerekét, de hát nem vagyunk egyformák. Ja meg hogy az ö ötlete volt a második poronty, úgy, hogy nincs hova tenni, és 9hónap alatt nem tudott egy szobát kipakolni. Na ne röhögtess! Te is ugyanokyan hibás vagy.
2019. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
# 13 nem azt írtam, hogy most álljon neki, hanem már jóval előtte lehetett volna. Most már csak mással tudja szívességből vagy pénzért megcsináltatni, ha a férje nem hajlandó és neki fontos.
2019. márc. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#16 igen. Erre mondjuk azt, hogy egyéni szoc problémája a kérdezönek.
2019. márc. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nem érdekli mi lesz, ahogy esik, úgy puffan
2019. márc. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!